Як швидко можна зробити корпоративну сувенірку під замовлення? Мінімальні терміни і тираж

Зовсім скоро у вас важливий корпоративний захід, а сувенірна продукція досі не готова? Тоді набирайте телефон компанії ZIZ  – ми допоможемо швидко виготовити бізнес сувеніри з нанесенням логотипу вашої компанії. Ми дійсно готові запропонувати вам дуже вигідні умови.

Виготовлення сувенірів в ZIZ

ZIZ пропонує відразу 3 «мінімуми» – мінімальні ціни, терміни виготовлення і невеликий тираж продукції. Замовити у нас ви можете невелику партію сувенірної продукції – всього від 10 штук. Але доступна також сувенірка гуртом і великим гуртом. Це зручно для маленьких компаній, якщо ви хочете урізноманітнити корпоративні подарунки. Так, не обов’язково дарувати всім клієнтам термокружки з логотипом, можна підготувати широкий асортимент мерчу. А вибір у нас дійсно дуже великий.

Що стосується термінів, ми готові виготовити партію брендованих подарунків всього за 2-5 днів з моменту замовлення і оперативно доставити їх по Україні. Тому, навіть якщо ви дуже затягнули з виготовленням сувенірної продукції з логотипом, звертайтеся до нас, ми не підведемо. У призначений час корпоративні подарунки будуть у вас під рукою. Приклади наших робіт можете переглянути тут.

Чому ми можемо робити швидше, ніж інші компанії?

ZIZ – це український бренд. Сувенірну продукцію ми виготовляємо тут, в Україні, а тому не потрібно чекати, поки вона прибуде з Китаю або Туреччини. Всі «заготовки» (керамічні термочашки під нанесення, ручки, блокноти, парасолі, гаманці з екошкіри, ланчбокси і технічні гаджети в асортименті) вже є на складах, і чекають, поки наші фахівці нанесуть на них логотип вашої компанії методом поліграфічної вставки, гравіювання, ультрафіолетового друку або фотодруку під глянсовою глазур’ю. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально, і підбираємо метод брендування, який оптимально підходить під даного типу сувенірної продукції.

А що виберете ви?

Ми пропонуємо максимально широкий асортимент сувенірної продукції:

Спільне в усієї сувенірної продукції від ZIZ – це висока якість, стильний зовнішній вигляд і довговічність. Кожен з цих аксесуарів прослужить довго, буде радувати ваших клієнтів і викликати у них теплі емоції при кожному використанні.

You may also like