Сувенірна продукція

Ефект подарунка: сувенірна продукція як метод просування

Сувенірна продукція – далеко не новий метод просування. Він описується в книгах з маркетингу ще минулого століття як досить ефективна стратегія. Але в старих наукових працях не сказано, що аудиторія стала досить перенасиченою, і просто корпоративним подарунком її не здивуєш. Сувенірка повинна бути оригінальною і корисною, щоб сприяти підвищенню лояльності з боку клієнтів.

Сувенірна продукція: функції

Серед ключових функцій брендованих подарунків фахівці з просування і маркетингу виділяють:

  • Інформаційну. Оточення людини, яка використовує вашу сувенірку, дізнається про компанію по логотипу;
  • Підвищення лояльності аудиторії. Отримувати подарунки кожному приємно – і позитивні емоції переносяться з презенту на того, хто його вручив. В даному випадку – це ваша компанія;
  • Нагадування. Кожен раз, беручи в руки корпоративний подарунок, людина буде згадувати про вашу фірму.

[/vc_column_text][/vc_column]

[/vc_row]

Як вибрати рекламну сувенірну продукцію?

Щоб виконувати піар-функції і підвищувати лояльність до торгову марку, сувенірна продукція повинна відповідати таким вимогам:

Практичність. Сувенірна продукція повинна бути корисною, щоб людина не відправила її в дальній ящик столу. Це можуть бути термокружки з логотипом, повербанки, бездротові навушники і колонки, зволожувачі повітря, гаманці, парасолі, брендовані пляшки для води та інше.
Висока якість. Ніхто не захоче користуватися неякісними речами. А якщо аксесуар або гаджет зламається при першому ж використанні, то ефект від брендованого подарунка буде зворотним – роздратування і неприязнь до бренду.
Привабливий зовнішній вигляд. Особливо це стосується предметів щоденного вживання.
Вдале брендування. Існують спеціальні психологічні та дизайнерські принципи правильного розміщення логотипу на предметах.

При всьому цьому сувенірна продукція не повинна бути дорогою, щоб рекламний бюджет не виходив за рамки, а ефект від реклами був не меншим за вкладення в неї.

Замовте сувенірну продукцію в ZIZ

Ми готові вам запропонувати найдемократичніші ціни, найширший вибір сувенірів і швидке нанесення логотипу. Мінімальний термін брендування – всього 2 дня. Ми беремося за невеликі партії, від 10 одиниць, але також продаємо сувенірку оптом.

Корпоративні подарунки співробітникам: сувенірка – як символ команди

Брендовані подарунки та сувеніри для співробітників – це частина корпоративної політики компанії. Вони стають своєрідним «кодом», символікою команди, стають відзнакою. За ним колеги, безпосередньо не знайомі один з одним, розуміють, що поруч – людина, з яким у них багато спільного. Брендовані подарунки можна порівняти з відмітним знаком своєрідного клубу. Їх роль – згуртування колективу. А тому брендовані подарунки повинні бути якісними і практичними.

Сувенірна продукція картинка №2
Сувенірна продукція картинка №3
Сувенірна продукція картинка №4
Сувенірна продукція картинка №5
Сувенірна продукція картинка №6
Сувенірна продукція картинка №7

Які брендовані подарунки можна вибрати для команди?

Пропонуємо вам кілька варіантів брендованих подарунків для співробітників – ці ідеї ви можете використовувати вже найближчим часом в якості новорічного подарунка:

  • термочашки з логотипом. Ваші співробітники п’ють багато кави. Це не питання, а твердження. Тому термокружка під нанесення логотипу буде вкрай корисним і актуальним подарунком.
  • брендовані пляшки для води. Це саме можна сказати і про пляшки для води. Особливо враховуючи, що багато українців почали прислухатися до порад дієтолога і знають, що в день потрібно випивати мінімум 1,5-2 літра простої води. Прекрасний аксесуар і для офісу, і для спортзалу.
  • ланч-бокси. Особливо якщо у вас практикують приносити обіди з дому. Такі коробочки прекрасно закриваються, з них нічого не проллється, і немає потреби в додатковій упаковці з харчової плівки. Плюс нічого не зближує команду краще, ніж загальний обід.
  • стильні гаманці з еко-шкіри. Прекрасний натяк, що у вас з колективом загальна мета – заробити гроші.
  • брендовані блютуз колонки. Такий подарунок точно припаде до смаку, особливо тим співробітникам, яким комфортніше працювати під ритми музики. Але його по достоїнство оцінять не тільки меломани!

Крім логотипу, на брендований подарунок можна нанести слоган або мотивуючу фразу, це також сприятиме згуртуванню команди.

Брендовані сувеніри від компанії ZIZ

У ZIZ ви можете замовити нанесення логотипу на брендовані подарунки, які представлені у нас в максимально широкому асортименті. У нас ви можете замовити сувенірку оптом або невеликими партіями, всього від 10 одиниць. Але головне – ми гарантуємо високу якість всіх бізнес сувенірів і доступні ціни на них.

ПУСКАЙ НАШИ РАБОТЫ САМИ СКАЖУТ ЗА СЕБЯ
СДЕЛАЛИ И ГОРДИМСЯ