Навіщо блогеру власний Мерч?

За блогерами щодня стежать мільйони шанувальників. Вони заходять в соціальні мережі, тільки щоб дізнатися, що відбувається в житті їх кумира. Шанувальники шукають мільйони способи, щоб хоча б на хвилинку доторкнутися до життя зірки. І якщо блогер випускає власний мерч – полюють за ним з тим же натхненням, як і за самою публічною особою. Тому брендовані подарунки та сувенірка від блогера можуть стати непоганим варіантом заробітку.

Що таке Мерч?

Мерч, або сувенірка – це будь-які товари, аксесуари і гаджети з логотипом компанії або ім’ям особистого бренду. Сувенірку люблять публічні люди – музиканти, артисти, блогери. Вона виконує цілий ряд функцій: формує лояльність фанатської спільноти і об’єднує шанувальників, рекламує бренд (компанії або окремої особи) і дозволяє заробляти гроші, причому непогані. Популярні блогери заробляють на сувенірці пристойні суми, докладаючи невеликі зусилля. Все, що потрібно – замовити виготовлення сувенірів, прорекламувати їх в своєму блозі або соціальних мережах і організувати відправку куплених брендованих подарунків.

Яка сувенірка може бути використовуватися в якості мерчу?

Як мерч можна використовувати найрізноманітніші варіанти сувенірної продукції:

  1. Power bank з логотипом. З огляду на, що аудиторія блогера – це люди, які багато часу проводять в інтернеті, подарунок більш ніж актуальний;
  2. Термокружки під друк. Крім імені та лого, на них можна нанести побажання або коронні фразочки, – так практичний предмет стане ще й оригінальним;
  3. Зволожувачі для повітря. Знову повертаємося до того, що аудиторія блогера дуже багато часу проводить за столом і комп’ютером, можна поруч поставити зволожувач, і пересушене повітря стане краще.
  4. А ще – брендовані пляшки для води, обкладинки на документи, гаманці, ремені, наручний годинник з логотипом і подарункові набори з різними аксесуарами в красивій коробці. Вибір сувенірів величезний!

Замовити виготовлення сувенірів в ZIZ – вигідно!

ZIZ – це українська компанія, яка займається виготовленням сувенірної продукції з логотипом і корпоративних подарунків. У нас ви можете замовити сувенірку оптом або невеликими партіями, всього від 10 одиниць. Ми виконаємо ваше замовлення за індивідуальним макетом в найкоротші терміни – від 2 днів. Але головне – в ZIZ тільки дуже якісна продукція за демократичними цінами. Така сувенірка прослужать довго і надійно, і будуть викликати тільки позитивні емоції у ваших шанувальників!