Еко-тренди і корпоративні подарунки: як «зелена» тема захоплює бізнес

«Зелена» тема і еко-тренди в останні роки активно завойовують найрізноманітніші сфери бізнесу. І корпоративні подарунки не стали винятком: дуже багато компаній, щоб підкреслити свою соціальну відповідальність і орієнтацію на екологічність, дарують своїм клієнтам, партнерам і співробітників брендовані сувеніри в еко-стилі.

Топ-5 корпоративний подарунків в еко-стилістиці

Пропонуємо вам свіжі ідеї корпоративних подарунків, які сприяють збереженню навколишнього середовища:

термокружки з логотипом. З нею можна не тільки наливати кави з собою вдома, а й давати бариста в улюбленій кав’ярні, щоб не брати одноразовий стаканчик. Сьогодні це вже добра традиція, так роблять не тільки активісти, але і тисячі українців, які хоч трохи цікавляться захистом оточуючих середовища.

– брендовані пляшки для води. Щорічно в світі проводиться 300 мільйонів тонн продукції з пластика – і значна частка її припадає саме на пляшки для води і безалкогольних напоїв. Зручна пляшка-непроливайка, якщо вона буде у кожного жителя планети, допоможе істотно скоротити навантаження на екологію, адже одноразова пластикова тара часто просто викидається. Плюс така пляшка дозволяє економити власні кошти – якщо не купувати воду, а просто наливати її з фільтру, але за місяць можна назбирати кілька сотень гривень – і витратити їх з користю.

ланч-бокси. Вони зручно закриваються і не вимагають додаткової упаковки з фольги, харчової плівки, пластикових пакетів. Знову ж таки, менше сміття – планеті в радість.

– аксесуари з еко-шкіри. Це можуть бути гаманці, обкладинки на документи або інші аксесуари. Це ще й досить статусний бізнес сувенір, його можна вважати повноцінним корпоративним подарунком.

– натуральні солодощі та / або фрукти. Можуть виступати як доповнення до сувенірної продукції або як окремий корпоративний подарунок. Але не забувайте, в такому випадку вони повинні бути в еко-упаковці!

Еко подарунки для корпоративних клієнтів від ZIZ

У ZIZ ви можете замовити брендування для термочашок, пляшок для води, гаманців з еко-шкіри та інших прекрасних корпоративних подарунків. Ми нанесемо логотип вашої фірми на аксесуар найвищої якості в найкоротші терміни (від 2 днів). Вартість сувенірної продукції з логотипом від ZIZ більш ніж доступна.

You may also like