Часы с логотипом в подарок – универсальное и правильное решение

Годинники – універсальний подарунок. Він підійде до будь-якого приводу, корпоративним клієнтам і близьким людям, чоловікам і жінкам. Годинники – це прекрасний бізнес-сувенір, їх часто використовують як брендований подарунок при нагородженні переможців конкурсів, лауреатів премій. Такий корпоративний подарунок можна зробити партнером по бізнесу. Але з невеликим уточненням – це повинні бути дійсно хороший годинник.

Що символізують годинник як брендований подарунок?

Даруючи такий брендований подарунок, як годинник, ви підкреслюєте, що цінуєте і поважаєте час іншої людини. А значить, будете чітко дотримуватися дедлайнів, не запізнюватися на зустрічі або змушувати чекати від вас відповіді. І це найголовніше, чого в наш час очікують від бізнес-партнера.

Крім того, наручний годинник – це статусний брендований подарунок. З його допомогою ви показуєте, як високо цінуєте людину, якій призначений подарунок.

Годинники з логотипом як брендований подарунок: правила вибору

Дуже важливо, щоб наручний годинники з логотипом були якісними. Це стосується до всіх бізнес сувенірів, але до годинника особливо – такі аксесуари повинні бути статусними, солідними. Тому дешеві китайські електронні механізми не підійдуть, і навіть навпаки, викличуть негативну реакцію.

Зовнішній вигляд годинника повинен бути естетичним і привабливим, але при цьому класичним – щоб підійти до різних стилів в одязі. Інакше ви не зможете підібрати аксесуари для ряду осіб, адже у кожного з них свої переваги. А класика підійде кожному.

Важливо, щоб логотип доречно виглядав як брендований подарунок, інакше людина не стане його носити.

Замовити годинник з логотипом в ZIZ Accessories

У ZIZ Accessories ви можете замовити нанесення логотипу і брендування якісних наручних годинників. Корпус в них виготовлений з латуні та нержавіючої сталі, а ремінець – з екошкіри. Колір його можна вибрати (палітра відтінків величезна, можна підібрати ремінець під ваші корпоративні кольори). Також потрібно відзначити дуже якісний японський кварцовий годинниковий механізм від Miyota 2035. Брендований подарунок ми оформляємо в красиву подарункову коробку з – на неї теж можна нанести лого вашої компанії. І, що теж важливо, якісні брендовані наручні годинники з логотипом в ZIZ ви можете придбати по демократичним цінам.

Також вам сподобається