ТОП корпоративних подарунків на Новий рік

Щороку у великих, середніх і навіть невеликих компаній напередодні нового року виникає загальна проблема – які презенти зробити клієнтам і партнерам? Це справді не просте завдання, але тільки не в тому випадку, якщо ви звертаєтеся в компанію ZIZ. Ми пропонуємо готові і водночас унікальні рішення корпоративних подарунків на Новий рік з логотипом вашої компанії.

Корпоративні подарунки на Новий рік – це про лояльність.

Брендовані подарунки корпоративні – це не просто дрібничка з нанесеним логотипом. Сувенірка дозволить вам передати теплі слова і побажання свого клієнта, партнера або співробітника. Це скоріше про лояльність і про відносини, які виходять за рамки грошових.

Що подарувати клієнту, щоб він відчув вашу турботу? У ТОП сувенірної продукції виходить корпоративні термочашки з логотипом. Гарячий чай і кава люблять все, особливо – активні ділові люди. У них часто немає часу насолодитися ароматним еспресо під читання газети – все в дорозі, все в клопотах. А значить, термокружка з логотипом вашої компанії точно буде корисною і щоранку буде нагадувати про вашу увагу до деталей. Можете переглянути наше портфоліо.

Або корпоративні power bank з логотипом – також прекрасний варіант для активних людей. З ним завжди можна залишатися на зв’язку і не переживати, що залишилося всього пару відсотків зарядки. За такий подарунок вам точно подякують!

Бізнес сувеніри повинні бути корисними!

Сувенірна продукція не тільки може бути, вона повинна бути корисною. Взагалі, ніколи не варто дарувати непотрібні дрібниці – цим ви тільки ставити в незручне становище людину. Викинути сувенір шкода, ось і доводиться зберігати в далекому ящику столу. Але ж альтернатива є, корисних варіантів корпоративних подарунків так багато:

Кожен з таких сувенірів точно буде корисним. У супроводі з приємними словами, ви гарантовано потрапите в яблучко з подарунком.

Не забувайте про брендування!

Знаєте, що відрізняє корпоративні подарунки від звичайних? Наявність логотипу або назви вашої компанії. Саме цей штрих буде нагадувати про те, хто підніс презент.

Ми виконуємо виготовлення сувенірів на замовлення, а тому можемо нанести логотип на будь-який корпоративний подарунок на Новий рік.