Що подарувати в колективі на День козацтва – 14 жовтня? Огляд кращих брендованих подарунків

Традиції змінюються – і це добре. Сьогодні ми не вітаємо всіх чоловіків з днем ​​радянської армії 23 лютого – у нас є свій власний, український день, призначений для слів і дій подяки тим, хто захищає нашу країну. Але хотілося б, щоб змінилася ще одна традиція – і замість шкарпеток і пінки для гоління представники сильної статі отримували корисні і приємні сувеніри.

Компанія ZIZ з цим допоможе. У нас ви можете замовити дійсно хороші корпоративні подарунки до Покрови. Наше завдання – виготовлення сувенірів, якими будуть користуватися кожен день – і з вдячністю згадувати того, хто підніс такий приємний сюрприз.

Кращі бізнес сувеніри на 14 жовтня

Що можна подарувати чоловікові на 14 жовтня? Як показує наш досвід, найбільш популярною залишається брендована сувенірка для щоденного практичного використання, наприклад:

  • термокружки з логотипом. Вранці часу катастрофічно не вистачає навіть на каву. Тому Термочашка з логотипом точно буде корисним подарунком. Заварюючи міцну каву або солодкий чай вранці, людина буде з вдячністю згадувати вашу фірму.
  • power bank з логотипом. Також брендований подарунок, який завжди буде з собою у людини, якій ви готуєте подарунок. Плюс його оточення буде звертати увагу на лого вашої компанії – для вас це безкоштовна і дуже ефективна реклама, адже рекомендації від близьких знайомих викликають більшу довіру, ніж відеоролики по ТБ;
  • bluetooth-навушники. Дуже високої якості, які оцінять меломани.
  • гаманці з натуральної еко-шкіри. Теж корисний подарунок, який завжди буде під рукою.
  • брендований ремінь. Завжди корисний подарунок для чоловіка. Якісний ремінь не залишиться без уваги – перевірено досвідом!
  • наручний годинник з логотипом. Годинниковий механізм в них дуже якісний, ремінець – з натуральної шкіри, плюс колір його можна вибрати – наприклад, в корпоративних відтінках вашого бренду.
  • колонки під замовлення. Це може бути брендований куб або bluetooth-колонка.
  • брендовані пляшки для води. Вони потрібні і спортсменам, і туристам, і всім активним людям.