Як продати Мерч: інструкція для блогера

Сьогодні Мерч від публічних особистостей – блогерів, музикантів, артистів – знаходиться на піку популярності. Люди куди з великим задоволенням куплять побутові аксесуари – наприклад, термочашку з логотипом – від «зірки», ніж від відомої компанії. Бажання бути частиною фанатського спільноти, долучитися до «зірковості», стати членом «закритого клубу» – все це обумовлює популярність сувенирки від публічних осіб.

Мерч і блогери: як сувенірна продукція допомагає розвивати свій бренд

Брендовані сувеніри виконують роль символіки закритого клубу – в даному випадку, аудиторії конкретного популярного блогера. Їх замовляють, щоб продемонструвати свою лояльність, окреслити свої громадські або політичні позиції, стати частиною певної соціально групи. Користуючись бажанням аудиторії стати членом певної групи. Блогери продають свою сувенірну продукцію і можуть непогано на цьому заробити.

6 кроків з продажу власного бренду

Щоб почати продавати власний мерч, блогеру необхідно пройтися по таким завданням:

  1. Вирішіть, яку сувенірну продукцію ви будете виробляти і продавати. Це можуть бути термокружки з логотипом, повербанк під нанесення вашого фото або відео, брендовані пляшки для води, музичні колонки на замовлення, парасолі, ручки, блокноти, – по суті, будь-які аксесуари, які підходять для щоденного використання.
  2. Придумайте, яке зображення буде на вашому мерчі. Прекрасно, якщо у вас є лого – або ж це привід його створити. Ідеально підійде ваша топова фраза, яка вже стала крилатою.
  3. Зробіть макет зображення, який буде наноситися на корпоративні подарунки. Навіть, якщо ви володієте ключовими графічними редакторами, краще звернутися до професійного дизайнера, який спеціалізується на брендування предметів.
  4. Замовте першу партію сувенірної продукції. Це вигідно зробити в ZIZ, оскільки мінімальна партія індивідуального виготовлення сувенірів у нас – всього 10 одиниць.
  5. Розрахуйте продажну вартість. Сувенірна продукція повинна приносити вам прибуток. Ми пропонуємо оптові ціни для співпраці.

Поширюйте продаж сувенірної продукції для своєї аудиторії. Дивіться, що користується більшим попитом, на тому і робіть акцент. Запитуйте у своєї аудиторії, що б їх ще зацікавило з сувенірки.

Де можна замовити мерч?

Якісну сувенірну продукцію з логотипом на вигідних умовах ви можете замовити в української компанії ZIZ. У нас демократичні ціни, оперативне виготовлення сувенірів (терміни – всього від 2 днів) і можливість замовлення всього від 10 одиниць продукції.

Варіант 1. Термочашки як мерч для блогера

Варіант 2. Годинники наручні – блогерська сувенірка

Варіант 3. Повербанки з ім’ям блогера. Потрібний товар, що продається