ТОП сувенірки на 8 березня

Пропонуємо вам ТОП-7 сувенірки, яку замовляють в ZIZ напередодні міжнародного жіночого дня.

1. Термокружки з логотипом.

Ранкова кава або чай буде нагадувати про вашу турботу. Згадайте в листівці до сувенірки, що ви даруєте не просто термочашку, ви даруєте своє тепло.

2. Power bank з логотипом.

Хіба це не диво, користуватися весь день телефоном, перевіряти сторінки в соціальні мережах, листуватися в меседжерах – і знати, що акумулятор не розрядиться. А якщо і сяде, то в сумочці є компактний павербанк, який вирішить проблему? Таким презентом ви точно порадуєте кожну дівчину.

3. Дзеркала кишенькові брендовані.

По-перше, це красиво. А по-друге, досить вже того, що це красиво. Всі жінки люблять красиві і якісні аксесуари, тому стильне дзеркало обов’язково припаде до смаку. Звісно, ми нанесемо на нього ваш логотип.

4. Колонка під замовлення.

Блютуз портативні колонки або інші види сувенірки для прослуховування музики – наприклад, бездротові навушники. Корисно і дуже романтично.

5. Наручні годинники з логотипом.

Це більше, ніж просто сувенірка – це вже дорога прикраса.

6. Подарункові набори.

Якщо ви прагнете зробити подарунок суттєвіше, можна зібрати набір з сувенірної продукції, виконаної в єдиній стилістиці. Це може бути, наприклад, термочашка і повербак в красивій коробці з унікальною листівкою. Або повербанк, гаманець і обкладинка на паспорт, теж красиво і симпатично оформлено. Така сувенірка точно знайде своє застосування і порадує ваших клієнтів, партнерів або співробітників.

І не забувайте про «обкладинку». Подарунок потрібно красиво оформити, щоб зберегти той чарівний момент сюрпризу і розпакування презенту. У нас ви можете замовити красиві коробочки для сувенірів, на які теж буде нанесено ваш логотип.

Корпоративні подарунки на 8 березня мають певну специфіку: це повинна бути одночасно корисна і мила сувенірка, яка підійде для щоденного використання, але при цьому збереже «святковість». Якщо ви в р