Бюджетні бізнес-сувеніри

Корпоративні подарунки клієнтам стали доброю традицією. Але що робити компаніям, які націлені на широку аудиторію? Які брендовані подарунки можна робити, щоб вони були дійсно корисними і використовувалися вашими клієнтами, але не змушували вас виходити за рамки бюджету? Пропонуємо розібратися, як вигідно купити сувенірку оптом.

Сувенірка оптом: що можна вибрати?

Будь-який подарунок, який ви даруєте, повинен бути корисним. І не важливо, мова йде про презент чоловікові на ювілей або бізнес сувенір постійному клієнтові за чергову покупку. Навіть дрібниці повинні бути потрібними – інакше краще взагалі нічого не дарувати. Інакше корпоративний подарунок буде викинутий на смітник або стане сміттям в ящику стола того, кому ви його вручили, а це матиме зворотний ефект.

Пропонуємо вам список бюджетних бізнес сувенірів, які можна замовити оптом по демократичним цінами.

ручка з логотипом. Кулькові ручки і олівці потрібні завжди, навіть в еру комп’ютерних технологій. Тому вашим подарунком будуть користуватися і згадувати вас з вдячністю в цей момент.

попсокети з логотипом. Попсокет – це тримач для телефону в формі випуклої кнопки, пристрій має багатофункціональне і практичне призначення. А вартість його в ZIZ – всього 65 гривень з уже нанесеним брендування.

обкладинки на документи. Ви не уявляєте, як часто люди використовують саме брендовані обкладинки, які їм презентував той чи інший бренд, просто тому, що купити такі дрібниці вічно не вистачає часу. А носити документи без обкладинки неможливо – вони швидко заношуються.

Інші варіанти недорогий сувенірки – блокноти, сумкотримачі, кишенькові дзеркальця, брелоки.

Правило замовлення сувенірів оптом: чим більше партія – тим дешевше

Замовляти бюджетну сувенірку оптом вигідніше – часто даємо знижку за великі партії. Плюс скорочуються супутні витрати – на створення макету, доставку. Тому не варто дробити партію сувенірної продукції на маленькі замовлення – замовити все відразу буде вигідніше і набагато зручніше.

Сувенірка оптом в компанії ZIZ

Ви завжди можете замовити сувенірку гуртом з брендування і нанесенням логотипу в широкому асортименті в українській компанії ZIZ. Ми гарантуємо високу якість, чітке дотримання термінів і кращі ціни на бізнес сувеніри в Україні.

You may also like