Бізнес сувеніри для публічних заходів і конференцій: як вибрати Мерч

Сувенірна продукція на публічних заходах – наприклад, конференціях або семінарах – це не просто прояв лояльності і увагу до гостей та учасників, а й спосіб запам’ятатися.

Які бізнес сувеніри вибрати для публічного заходу?

Мерч на конференції нікого не здивувати. На виставці всім відвідувачам вручають величезні пакети з всілякими рекламними матеріалами. Але що в них – мотлох або дійсно корисна сувенірка, яка буде ефективним методом просування?

Про Мерч для піар-подій варто сказати так: краще менше, але краще. Не потрібно набивати пакет шнурками для бейджів, каталогами, флаєрами і газетами. Велика ймовірність, що все це відправиться урну прямо на території проведення заходу. Краще зацікавте відвідувачів корисними аксесуарами, якими людина буде користуватися – і носити з собою рекламу вашої компанії, адже навколишні будуть лого на сувенірній продукції.

До прикладів хорошого і корисного Мерч для конференції можна віднести ручки і блокноти, попсокети з логотипом, наклейки на телефон. Такі бізнес сувеніри ефективні, оскільки люди дійсно їх зберігають і використовують. Залежно від характеру заходу, це можуть бути якісь специфічні аксесуари – наприклад, на виставці вина – пробки для пляшок.

Чи варто дарувати дорогі бізнес сувеніри на конференції?

А чому б і ні, якщо ваш бюджет це дозволяє? За допомогою більш істотних корпоративних подарунків ви можете подякувати спікерам, які виступають на заході, або журналістів, які його висвітлюють. Серед найбільш влучних для цього бізнес сувенірів можна відзначити:

  1. термокружки і термочашки під друк – на них можна за допомогою брендування нанести лого події, його назву, дату проведення;
  2. power bank з логотипом – такий аксесуар можуть почати використовувати відразу на конференції;
  3. брендовані пляшки для води – теж можуть знадобитися в той же день;
  4. бездротові навушники з нанесенням логотипу і інше.

Бізнес сувеніри від компанії ZIZ

Ми – українська компанія ZIZ, займаємося виготовленням сувенірів з логотипом вашої компанії в найкоротші терміни і за дуже доступними цінами. У нас широкий асортимент бізнес сувенірів – від ручок і брелоків до наборів з практичними аксесуарами в ексклюзивній упаковці.

You may also like