ТОП корпоративних сувенірів з лого на День Святого Миколая

А ваші клієнти були слухняними в цьому році? Тоді порадуйте їх милими бізнес сувенірами на День святого Миколая. Це ще один привід проявити любов і турботу про тих, про тых, хто грає головну роль в успіху вашого бізнесу. Брендовані подарунки обійдуться недорого, але підвищать лояльність клієнтів.

Сувенірка – маленька, але практична

Вибираючи корпоративні подарунки, рекомендуємо віддавати перевагу практичній продукції. Йдеться про будь-які аксесуари, якими людина зможе користуватися щодня. Можна подарувати годинник з логотипом, замовити повербанк під нанесення лого вашої компанії, колонку під замовлення або брендовані попсокети. Варіантів дуже багато. Але не забувайте, що це обов’язково повинна бути продукція високої якості, інакше ефект від подарунка буде зворотним. Замовляючи брендовану сувенірну продукцію з логотипом в ZIZ, ви можете не сумніватися в якості.

Як вибрати корпоративні подарунки на День Святого Миколая

На День Святого Миколая дарують скоріше невеликі презенти. Це скоріше прояв уваги. Що можна подарувати? Наприклад, термокружки з логотипом – дуже теплий (в прямому сенсі) презент. У сучасних реаліях актуальним буде стерилізатор, дуже стильний і зручний аксесуар для дезінфекції будь-яких поверхонь. Або брендований портативний зволожувач повітря – корисний і недорогий пристрій, пом’якшує повітря в приміщеннях, які регулярно обігріваються (вартість такого подарунка з брендування – всього 470 гривень). А ще це можуть бути брендовані пляшки для води, ремені, бездротові навушники, компактні блендери, ланч-бокси або брелоки.

Дарувати сувенірну продукцію – не тільки приємно, але й вигідно

Брендовані подарунки виконують кілька функцій. Вони демонструють вашу лояльність до клієнта – і у відповідь вони стають більш лояльними до бренду, який проявляє свою турботу про них. Це виводить ваші відносини на зовсім інший рівень взаємної симпатії.
Брендовані подарунки з логотипом – це ще й безкоштовна реклама вашого бізнесу. І в такому випадку ваші клієнти стають стейкхолдерами, амбасадорами бренду. Правда, з невеликим уточненням, такий презент повинен бути дійсно корисним, щоб людина із задоволенням ним користувався. Виготовленням сувенірів такого плану і займається наша компанія ZIZ – корисних, якісних і стильних.

І останнє, що хотілося б сказати – даруйте брендовані подарунки, з приводом і без. Це ще і просто дуже приємно.

Всі товари, ціни і терміни можете подивитися тут: https://branding.ziz.ua/ru/price/

You may also like