Корпоративні подарунки партнерам по бізнесу

Бізнес сувеніри і невеликі подарунки до визначних дат в історії компанії або до великих свят вже міцно вкоренилися в корпоративній культурі. Нічого не подарувати партнерам до нового року – сьогодні вже стало моветоном. Що дарують? Не дуже дорогі, але наділені змістом корпоративні подарунки з логотипом. Головне в даному випадку – це концепція.

Корпоративні подарунки: головне – що ви в них вкладаєте.

До вибору корпоративних подарунків з логотипом важливо підходити з усією серйозністю і ретельністю. Саме з цієї причини рекомендується зайнятися підготовкою заздалегідь, наприклад, корпоративні подарунки до Нового року починають замовляти вже в листопаді. Тут поспіх зашкодить, оскільки важливо продумати кожну деталь.

Найголовніше – це продумати концептуальний сенс брендованого сувеніра. Наприклад, ось кілька ідей, які ви можете використати:

  1. Термочашка з логотипом вашої фірми. Такий аксесуар демонструє одночасно тепло і турботу. Адже, що може бути краще взимку, ніж чашка гарячого чаю або кави, що зігріває руки і розливає тепло по тілу з кожним ковтком напою, що бадьорить.
  2. Наручний годинник з логотипом. І напис в листівці до подарунка – ми цінуємо ваш час і завжди дотримуємося дедлайну. Такі слова – як мед!
  3. Повербанк під нанесення логотипу і назви вашої фірми, з уточненням – ми раді завжди дати вам заряд енергії.
  4. Колонка з логотипом – за допомогою якої можна підняти корпоративний дух в офісі. Головне – внутрішній настрій на перемогу!
  5. Санітайзеричи портативний зволожувач повітря. Краще нічого не придумати, якщо говорити про трендові подарунки і про актуальність презенту, зважаючи на події в світі;

6. А ще подарувати можна брендовані пляшки для води, ланч-бокси, гаманці, аксесуари для прослуховування музики і багато іншого, все залежить від ваших побажань.

Український бренд ZIZ пропонує найширший асортимент корпоративних подарунків – для партнерів для бізнесу і не тільки. Ми займаємося виготовленням брендованих сувенірів з логотипом вашої фірми, мерч, невеликих сувенірів для клієнтів і великих наборів корисних подарунків. Наша сувенірка дуже якісна, довговічна і дуже демократична за ціною. А головне – величезний асортимент корисних аксесуарів допоможе вам вибрати корпоративні подарунки зі змістом!

Корпоративні подарунки партнерам по бізнесу картинка №2
Переглянь всі сувеніри, які ми підібрали для тебе:

Також вам сподобається