job_in_box2

Креативні корпоративні подарунки

Ланч бокси з логотипом. Ланч-бокс з пшеничного волокна (eco wheat straw). Це біорозкладана сировина з перероблених волокон пшениці і соломи. Головна фішка – не токсична при контакті з гарячою їжею і при розігріві її в мікрохвильовій печі. Виготовляємо з логотипом від 20 штук. Метод нанесення – ультрафіолетовий друк.

Читати далі
Корпоративні сувеніри картинка №1

Корпоративні сувеніри

Справді кайфуємо від кожного виконаного проєкту. Бо точно знаємо, що на ще одну щасливу команду стало більше. Подарунки з логотипом виготовляємо з вашим брендуванням від 10 одиниць. А ще дуже класно дарувати набір подарунків, наприклад, як на фото. Повербанк+ланч-бокс+термочашка. Круто ж?

Читати далі
intent_solutions1

Ланч бокс брендований з логотипом

Ланч бокси з вашим брендуванням. Виготовлений з пшеничного волокна. Не токсичний при контакті з гарячим. Стійке нанесення логотипу ультрафіолетом. В комплекті виделка та ложка. Виготовимо від 20 штук з вашим логотипом.

Читати далі
Подарки с логотипом JatApp - картинка 6

Набори брендованих подарунків для вашого бізнесу

Сезон новорічних свят вже зовсім поруч. А з ним і сезон корпоративних подарунків. Пропонуємо якісну і класну сувенірку з логотипом для вашого бізнесу. Ланч-бокс та пляшка для води брендовані вашим логотипом. Замовлення від 20 шт. Короткі терміни виготовлення. Якісні, приємні та безпечні матеріали.

Читати далі
Ланч-бокс с логотипом Skyeton картинка - 3

Корпоративні подарунки. Ланч-бокси з брендуванням.

Готуй подарунки завчасно. Ланч-бокси з вашим брендуванням – ідеальний корпоративний подарунок. Матеріал – пшеничне волокно. Не токсичні при контакті з гарячою їжею і при розігріві її в мікрохвильовій печі. В комплекті виделка та ложка. Мінімальний тираж – 10 одиниць.

Читати далі
Ланч-бокс с логотипом для Пумб картинка - 3

Ланч-бокс з логотипом Пумб

Що подарувати колегам, щоб не було банальним? Маємо класний варіант – брендовані ланч-бокси. Такий подарунок потрібен кожному. Щоб не сплутати в офісі можна кожен ланч-бокс зробити іменним. Головна особливість – матеріал. Пшеничне волокно – це біорозкладана сировина з перероблених волокон пшениці і соломи. Головна фішка – не токсична при контакті з гарячою їжею і при […]

Читати далі
Брендовані ланч-бокси для православного табору

Брендовані ланч-бокси для православного табору “Надія”

Наша красива новинка! Ланч-бокс з вашим логотипом. Чудовий подарунок для колег, партнерів та клієнтів. Ланч-бокс надовго збереже тепло й аромат приготованих вдома страв для своїх найближчих і улюблених. Глибоке відділення для їжі, яке розділене на 2 частини. Матеріал виготовлення – пшеничне волокно. Екологічний і безпечний при контакті з гарячими температурами.

Читати далі