Корпоративні подарунки та сувенірна продукція брендована в Україні картинка №3

Корпоративні подарунки та сувенірна продукція брендована в Україні

Подарунки з піклуванням про своїх колег. Портативні зволожувачі з логотипом – маст хев для всіх, хто багато працює за комп’ютером. Ультразвуковий міні-зволожувач підвищує вологість повітря, знижує рівень електромагнітного випромінювання від пристроїв. Мінімальний тираж – 10 штук. Метод нанесення – повноколірний ультрафіолетовий друк.

Читати далі
Корпоративні подарунки Україна картинка №3

Корпоративні подарунки Україна

Вриваємось в новий рік. Повні сил і наснаги створювати для вас класні корпоративні подарунки. Портативні зволожувачі повітря – це супер актуальний подарунок для співробітників, партнерів, клієнтів. Виготовляємо від 10 штук з вашим логотипом. Надсилайте нам лого, а ми підготуємо візуалізацію.

Читати далі
Varteq1 (1)

Сувенірна продукція під замовлення з логотипом

Досить думати, що подарувати колегам і партнерам. Довірся нам, і ми вразимо тебе увагою до кожної деталі. Портативні зволожувачі з логотипом – це класний корпоративний подарунок. Виготовляємо від 10 одиниць з вашим брендуванням. Стиль і комфорт – основні переваги наших брендованих сувенірів.

Читати далі
Брендированная продукция Quartsoft картинка 4

Сувенірка під замовлення з логотипом

А ви вже готуєтесь до новорічних свят? Шукаєте класні варіанти подарунків для колег, клієнтів та партнерів? Ми зможемо вам допомогти і виготовити для вас корпоративні подарунки від 10 шт. Портативні зволожувачі з логотипом – незамінна річ для кожного, хто проводить багато часу за комп’ютером. Свічки-крем для рук. Фантастичний подарунок, який наповнить ароматом ваш офіс, або […]

Читати далі
Увлажнитель воздуха NIK - картинка 4

Корпоративні подарунки співробітникам

Найкращі брендовані подарунки ви можете знайти в нас. Адже, ми виготовляємо потрібні, класні та актуальні сувеніри. Зволожувачі портативні. Мінімальний тираж від 10 одиниць. Працюють за допомогою usb, підвищують вологість повітря, знижують рівень електромагнітного випромінювання від пристроїв. Надсилайте свій логотип. Ми підготуємо візуалізацію.

Читати далі
Подарки с логотипом для компании Air France картинка - 3

Подарунки з логотипом для Air France

Аби захантити цінного працівника, уже недостатньо йому гарантувати відпустку та вчасну виплату зарплат. Люди дедалі більше зважають на атмосферу всередині команди та бенефіти. І щоб здивувати потенційного працівника, компанії вигадують нестандартні “плюшки” – брендовані подарунки, як бонуси за досягнення. Ми знаємо чим здивувати ваших працівників. Адже при підборі подарунків керуємось трендами. Портативні зволожувачі та стерилізатори […]

Читати далі
Корпоративные подарки сотрудникам UGL картинка - 1

Замовити корпоративні подарунки з логотипом

Брендовані сувеніри для ваших колег, партнерів та клієнтів. Термочашки з логотипом – мінімальний тираж 10 штук. Тримають тепло/холод 1,5-2 години. Об’єм – 380 мл. Повербанки 5000 мАг – дизайн з двох сторін, вбудовані дроти для зарядки. Мінімальне замовлення – 10 штук. Зволожувачі брендовані – виготовимо від 10 шт. з вашим дизайном/логотипом.

Читати далі
Сувенирная продукция для Victoria Club картинка - 2

Сувенірна продукція з логотипом Victoria Club

Брендований мерч для вашого бізнесу. На подарунок, для продажу чи для користування в офісі. В нас ви знайдете тільки круті й актуальні подарунки. Зволожувачі портативні з лого та брендовані стерилізатори. Мінімальний тираж – 10 штук. Стійке нанесення ультрафіолетом.

Читати далі
увлажнитель воздуха с логотипом для Coral Isle2 картинка - 6

Актуальна сувенірка з логотипом. Портативний зволожувач для Coral Isle2

Це твої найкращі корпоративні подарунки і замовити їх можна у нас. Брендовані міні зволожувачі повітря – актуальний та потрібний подарунок для всіх, хто багато часу знаходиться за комп’ютером в офісі або вдома. Виготовимо з вашим логотипом від 10 шт. Повноколірний друк ультрафіолетом. Логотип може бути розміщено спереду над кнопкою вмикання, або на задній стінці.

Читати далі
Увлажнитель воздуха с логотипом для CRM Solutions картинка - 4

Брендовані подарунки. Портативний зволожувач з логотипом CRM Solutions

Чудовий корпоративний подарунок для всіх, хто багато часу працює в офісі за комп’ютером. Портативний зволожувач з вашим логотипом. Підвищує вологість повітря, знижує рівень електромагнітного випромінювання від пристроїв. Виготовляємо від 10 одиниць з брендуванням.

Читати далі