Брендовані корпоративні подарунки картинка №2

Подарунки з логотипом для Air France

Аби захантити цінного працівника, уже недостатньо йому гарантувати відпустку та вчасну виплату зарплат. Люди дедалі більше зважають на атмосферу всередині команди та бенефіти. І щоб здивувати потенційного працівника, компанії вигадують нестандартні “плюшки” – брендовані подарунки, як бонуси за досягнення. Ми знаємо чим здивувати ваших працівників. Адже при підборі подарунків керуємось трендами. Портативні зволожувачі та стерилізатори […]

Читати далі
Брендовані корпоративні подарунки картинка №3

Замовити корпоративні подарунки з логотипом

Брендовані сувеніри для ваших колег, партнерів та клієнтів. Термочашки з логотипом – мінімальний тираж 10 штук. Тримають тепло/холод 1,5-2 години. Об’єм – 380 мл. Повербанки 5000 мАг – дизайн з двох сторін, вбудовані дроти для зарядки. Мінімальне замовлення – 10 штук. Зволожувачі брендовані – виготовимо від 10 шт. з вашим дизайном/логотипом.

Читати далі
Брендовані корпоративні подарунки картинка №4

Сувенірна продукція з логотипом Victoria Club

Брендований мерч для вашого бізнесу. На подарунок, для продажу чи для користування в офісі. В нас ви знайдете тільки круті й актуальні подарунки. Зволожувачі портативні з лого та брендовані стерилізатори. Мінімальний тираж – 10 штук. Стійке нанесення ультрафіолетом.

Читати далі
Брендовані корпоративні подарунки картинка №5

Актуальна сувенірка з логотипом. Портативний зволожувач для Coral Isle2

Це твої найкращі корпоративні подарунки і замовити їх можна у нас. Брендовані міні зволожувачі повітря – актуальний та потрібний подарунок для всіх, хто багато часу знаходиться за комп’ютером в офісі або вдома. Виготовимо з вашим логотипом від 10 шт. Повноколірний друк ультрафіолетом. Логотип може бути розміщено спереду над кнопкою вмикання, або на задній стінці.

Читати далі
Брендовані корпоративні подарунки картинка №6

Брендовані подарунки. Портативний зволожувач з логотипом CRM Solutions

Чудовий корпоративний подарунок для всіх, хто багато часу працює в офісі за комп’ютером. Портативний зволожувач з вашим логотипом. Підвищує вологість повітря, знижує рівень електромагнітного випромінювання від пристроїв. Виготовляємо від 10 одиниць з брендуванням.

Читати далі
Брендовані корпоративні подарунки картинка №7

Набір брендованих сувенірів з логотипом Lohika

Корпоративні подарунки мають бути потрібними і класними! Саме тому, ми виготовляємо для вас лише не обхідні та дуже класні брендовані сувеніри. Ось варіант такого подарунка: стерилізатор портативний, міні зволожувач повітря і попсокет. На всіх товарах ваше брендування. І головне, виготовляємо невеликими тиражами, а отже, якщо в вас маленька команда, то ви все одно зможете порадувати […]

Читати далі
Брендовані корпоративні подарунки картинка №8

Сувенірка брендована. Зволожувачі портативні з логотипом для Університету імені Альфреда Нобеля

Нам подобається знаходити незвичайні й потрібні варіанти брендованих подарунків. Портативні зволожувачі з логотипом. Вони перетворюють воду на пару шляхом нано-розпилення, а живляться через USB-порт.Класний варіант презенту для всіх, хто багато часом проводить за комп’ютером. Виготовляємо з вашим логотипом від 10 шт. Стійке нанесення ультрафіолетом.

Читати далі
Брендовані корпоративні подарунки картинка №9

Сувенірна продукція з лого

Сувенірка, яка не залишить нікого байдужим! Актуальний та потрібний подарунок для всіх, хто багато часу проводить за комп’ютером. Портативні зволожувачі з логотипом. Виготовляємо від 10 одиниць.

Читати далі