Подарки с логотипом для компании Air France картинка - 3

Подарунки з логотипом для Air France

Аби захантити цінного працівника, уже недостатньо йому гарантувати відпустку та вчасну виплату зарплат. Люди дедалі більше зважають на атмосферу всередині команди та бенефіти. І щоб здивувати потенційного працівника, компанії вигадують нестандартні “плюшки” – брендовані подарунки, як бонуси за досягнення. Ми знаємо чим здивувати ваших працівників. Адже при підборі подарунків керуємось трендами. Портативні зволожувачі та стерилізатори […]

Читати далі
Сувенирная продукция для Victoria Club картинка - 2

Сувенірна продукція з логотипом Victoria Club

Брендований мерч для вашого бізнесу. На подарунок, для продажу чи для користування в офісі. В нас ви знайдете тільки круті й актуальні подарунки. Зволожувачі портативні з лого та брендовані стерилізатори. Мінімальний тираж – 10 штук. Стійке нанесення ультрафіолетом.

Читати далі
Набір брендованих сувенірів з логотипом Lohika картинка №7

Набір брендованих сувенірів з логотипом Lohika

Корпоративні подарунки мають бути потрібними і класними! Саме тому, ми виготовляємо для вас лише не обхідні та дуже класні брендовані сувеніри. Ось варіант такого подарунка: стерилізатор портативний, міні зволожувач повітря і попсокет. На всіх товарах ваше брендування. І головне, виготовляємо невеликими тиражами, а отже, якщо в вас маленька команда, то ви все одно зможете порадувати […]

Читати далі
Брендированная продукция с логотипом Титан - картинка №2

Брендована продукція з логотипом Титан

Класний та супер актуальний брендований подарунок – портативний стерилізатор з вашим логотипом. Для стерилізації, кварцування та дезінфекції від бактерій, вірусів, мікробів, цвілі та грибків на 99,9% Підходить для дому, офісу, ділових поїздок, прогулянок, подорожей, легко носити з собою і використовувати. Виготовлення від 10 одиниць.

Читати далі
Антисептик с логотипом - картинка №4

Стерилізатор портативний брендований

Сучасні реалії потребують сучасних подарунків. Наприклад, портативний стерилізатор з логотипом. Вбиває 99% вірусів, грибків та мікробів. Зручно брати з собою. Чудовий корпоративний подарунок для працівників медичної сфери, сфери торгівлі, краси та ін. Логотип нанесено зверху стерилізатора. Не стирається. Приймаємо замовлення від 10 шт.

Читати далі