Стерилізатор портативний брендований картинка №2

Сувенірна продукція з логотипом Victoria Club

Брендований мерч для вашого бізнесу. На подарунок, для продажу чи для користування в офісі. В нас ви знайдете тільки круті й актуальні подарунки. Зволожувачі портативні з лого та брендовані стерилізатори. Мінімальний тираж – 10 штук. Стійке нанесення ультрафіолетом.

Читати далі
Стерилізатор портативний брендований картинка №3

Набір брендованих сувенірів з логотипом Lohika

Корпоративні подарунки мають бути потрібними і класними! Саме тому, ми виготовляємо для вас лише не обхідні та дуже класні брендовані сувеніри. Ось варіант такого подарунка: стерилізатор портативний, міні зволожувач повітря і попсокет. На всіх товарах ваше брендування. І головне, виготовляємо невеликими тиражами, а отже, якщо в вас маленька команда, то ви все одно зможете порадувати […]

Читати далі
Стерилізатор портативний брендований картинка №4

Брендована продукція з логотипом Титан

Класний та супер актуальний брендований подарунок – портативний стерилізатор з вашим логотипом. Для стерилізації, кварцування та дезінфекції від бактерій, вірусів, мікробів, цвілі та грибків на 99,9% Підходить для дому, офісу, ділових поїздок, прогулянок, подорожей, легко носити з собою і використовувати. Виготовлення від 10 одиниць.

Читати далі
Стерилізатор портативний брендований картинка №5

Стерилізатор портативний брендований

Сучасні реалії потребують сучасних подарунків. Наприклад, портативний стерилізатор з логотипом. Вбиває 99% вірусів, грибків та мікробів. Зручно брати з собою. Чудовий корпоративний подарунок для працівників медичної сфери, сфери торгівлі, краси та ін. Логотип нанесено зверху стерилізатора. Не стирається. Приймаємо замовлення від 10 шт.

Читати далі