Брелоки з логотипом картинка №2

Брелоки з логотипом Vilson

Брендовані брелоки – це прекрасний сувенір для будь-якого бізнесу. Мережа готелів, фітнес-зал, спортивна команда… Ніби невелика річ, але потрібна кожному. Виготовимо з вашим брендуванням від 50 шт. Сторони брелока можуть бути різними.

Читати далі
Брелоки з логотипом картинка №3

Брендована сувенірка для кьолрінг клубу

Брелоки і наклейки на телефон з логотипом. Завжди потрібна та актуальна сувенірка. Використовуйте як додатковий рекламний матеріал, або як невеликий презент для клієнтів вашого бізнесу. Логотип розміщено під глянцевою 3д глазур’ю. Мінімальний тираж – 50 шт.

Читати далі
Брелоки з логотипом картинка №4

Сувенірна продукція з логотипом Riversoft

Найкращі подарунки для команди: пляшки для води та брелоки з логотипом. У branding.ziz.ua ви знайдете лише якісні та потрібні сувеніри, які не соромно дарувати. Якісні матеріали, швидкі терміни виготовлення, мінімальний тираж лише 10 одиниць.

Читати далі
Брелоки з логотипом картинка №5

Сувенірка для школи танцю

Брендовані брелоки з логотипом – це класичний, проте приємний сувенір. Особливо, коли ти хочеш порадувати кожного учасника колективу. Мінімальний тираж – 50 шт. Метод нанесення – друк під глянцевою глазур’ю. Діаметр від 35 мм. Індивідуальна упаковка для кожного брелока.

Читати далі
Брелоки з логотипом картинка №6

Сувенірка під замовлення з логотипом Playtika

Брелоки з індивідуальним дизайном – чудовий презент для клієнтів на Новий Рік, або інше свято. Такий сувенір стане чудовим доповненням до основного подарунка, або просто милим презентом. Виготовляємо від 50 шт. з брендуванням. Кожен брелок в індивідуальній упаковці.

Читати далі
Брелоки з логотипом картинка №7

Сувенірка під замовлення з логотипом

Брендовані брелоки з логотипом – відмінний та завжди потрібний сувенір. Чудовий варіант маленького презенту для команди на корпоратив, тімбілдінг або інше свято. Виготовляємо від 50 шт. з вашим малюнком або логотипом. Допоможемо розробити дизайн. Виготовимо швидко та якісно.

Читати далі
Брелоки з логотипом картинка №8

Брендовані брелоки для Бородянської ДЮСШ

Індивідуальні брелоки для спортивної школи – чудовий вид сувенірної продукції. Сторони брелоків можуть бути різними. Наприклад, з одніє сторони розміщено ваш логотип або малюнок, а з іншої номерок шафки, або номер гравця в команді. Виготовляємо брелоки з логотипом від 50 шт.

Читати далі
Брелоки з логотипом картинка №9

Сувенірна продукція

Доступна, симпатична та приємна сувенірка з логотипом – брендовані наклейки на телефон та брелоки. Виглядають стильно, ще й можна використовувати як додатковий рекламний матеріал.

Читати далі