Зеркало брендированное для Super Pupers картинка - 1

Дзеркала з логотипом Super Pupers

Кишенькове дзеркало з вашим лого – відмінний подарунок для дівчат на корпоратив, тімбілдінг або 8 березня. Брендоване дзеркальце на замовлення, як подарунок по роботі, партнерам по бізнесу або подароване як сувенір на урочистому заході, може стати оригінальним маркетинговим ходом. Виготовляємо з вашим логотипом від 100 штук.

Читати далі

Дзеркальце з логотипом

Чудовий корпоративний подарунок на 8 березня – кишенькове дзеркало з логотипом. Вміститься в будь-яку дамську сумочку, логотип під глянцевою глазур’ю, підіймає настрій.

Читати далі
Зеркало с логотипом - картинка №1

Корпоративний подарунок на 8 березня

Такий гарний і потрібний корпоративний подарунок – кишенькове дзеркало з логотипом. Виглядає круто, необхідний для кожної дівчинки, ваш логотип на дзеркалі, як нагадування про улюблену компанію. Ідеальне поєднання!

Читати далі
Зеркало с логотипом для

Дзеркала з логотипом для “Золотий Вік”

Стильний подарунок для жіночої частини колективу – брендовані кишенькові дзеркальця. Вміщуються в будь-яку невелику сумочку, виготовлені з якісних матеріалів. Малюнок під глянцевою 3д глазур’ю. Замовити корпоративні подарунки можна у нас. Виготовляємо швидко та якісно.

Читати далі
зеркало с логотипом

Корпоративні подарунки на 8 березня

У кожної дівчини має бути маленьке компактне дзеркало, щоб в раз чого швиденько глянути чи не потрапила смітинка, чи рівно лягла помада… А, якщо це дзеркало з логотипом улюбленої компанії, то просто ідеальний варіант. Логотип під глянцевою глазур’ю, кожне дзеркальце окремо упаковано.

Читати далі