заказ часов через интернет

Годинник з логотипом під замовлення

На випадок коли не знаєш що подарувати керівництву – маємо чудовий варіант корпоративного подарунка. Брендований годинник – завжди класний презент. Підберемо для вас найкращу комплектацію, розробимо дизайн та виготовимо дуже швидко.

Read More
брендированная продукция

Годинник наручний з логотипом

Нестандартний подарунок на всі випадки життя – брендований годинник. Такий презент з індивідуальним дизайном стане корисним та креативним подарунком на Новий Рік або інші свята.

Read More
заказать часы с гравировкой

Нанесення логотипу на годинник

Брендовані корпоративні подарунки – це не просто дрібничка з логотипом. Сувенірна продукція дозволить вам передати теплі слова і побажання свого клієнта, партнера або співробітника. Це скоріше про лояльність і про відносини, які виходять за рамки грошових.

Read More
корпоративні подарунки

Годинник наручний з логотипом

Для чого потрібні корпоративні подарунки? Щоб нагадати про себе, зміцнити партнерські відносини, і щоб просто зробити приємно колегам або бізнес-партнерам. Годинник з логотипом стане гарним та незвичайним подарунком, який завжди нагадає про вашу компанію.

Read More

Годинник з логотипом компанії на замовлення

День народження компанії чи корпоратив? Годинник з логотипом – супер подарунок команді. Брендуємо від 10 штук. Безкоштовно готуємо візуалізацію і готуємо варіанти на вибір! Ціна від 420 грн/шт. Японські механізми, 1 рік гарантії.

Read More
подарок боссу

Годинник з логотипом на замовлення

Які ж гарні корпоративні годинники вийшли для Jägermeister. Механізм: кварц, Japan metal Citizen Miyota; Матеріал корпусу: латунь з чорним матовим іонним покриттям IPB/ Розробка дизайну входить у вартість.

Read More

Наручні годинники з логотипом

Показний подарунок, який буде дорого виглядати, не обов’язково має коштувати дорого. Пропонуємо дуже якісний, але доступний варіант корпоративного подарунка – наручний годинник з Вашим лого. Виготовляємо від 10 шт., даємо гарантію на 2 роки, і обіцяємо, що Ваші колеги й клієнти будуть в захваті від такого презенту.

Read More
часы с лого

Годинники брендовані

Подарунки з вашим корпоративним стилем? Легко! Годинник з логотипом – чудовий презент колегам та партнерам. Розробка індивідуального дизайну, швидкі терміни виготовлення.

Read More