Нанесення логотипу на годинник картинка №2

Годинники наручні брендовані для Deftech Global

Брендований наручний годинник – подарунок, який ніколи не вийде з моди. Варто додати трохи креативу – і чудовий презент для керівництва компанії готовий. Виготовимо для вас за короткі терміни. Мінімальний тираж – 10 одиниць. Розробка дизайну та нанесення входить у вартість.

Читати далі
Нанесення логотипу на годинник картинка №3

Набори подарунків в корпративному стилі

Яскраві, красиві та потрібні набори брендованих сувенірів. Наприклад, термочашка + наручний годинник. Доволі популярний вид подарунку зараз. Виглядають дуже стильно. Бокс можна зібрати на будь-який смак та гаманець. Від 2 одиниць у вашому корпоративному стилі.

Читати далі
Нанесення логотипу на годинник картинка №4

Годинник наручний з логотипом ЗЕРЗ

Завжди актуальний та потрібний корпоративний сувенір – годинник з вашим логотипом або малюнком. Такий подарунок чудово підійде на річницю компанії, або іншу пам’ятну дату. Сувенір у вигляді годинника – річ, яку точно будуть з задоволенням носити. Виготовляємо з вашим логотипом від 10 одиниць.

Читати далі
Нанесення логотипу на годинник картинка №5

Годинник наручний з логотипом Республіка

Шукаєш потрібний корпоративний подарунок? Маємо варіант! Годинник наручний з логотипом. Виготовимо для вас та ваших клієнтів від 10 одиниць. Обирай колір ремінця та комплектацію. Допоможемо розробити найкращий дизайн. Виготовимо швидко та якісно.

Читати далі
Нанесення логотипу на годинник картинка №6

Сувенірна продукція з вашим логотипом

Наручні годинники на металевому ремінці з вашим логотипом. Сувенірка, яку приємно дарувати. Механізм: кварцовий, Miyota. Ремінець: нержавіюча сталь, нанесення кольору іонною металізацією, товщиною в 3 мкм – що робить браслет зносостійким. Для обхвату руки: 14 – 23 см. Якісна застібка “fast clip” з можливістю фіксувати на потрібній довжині. Плетіння приємне на дотик. Мінімальне замовлення – […]

Читати далі
Нанесення логотипу на годинник картинка №7

Брендовані годинники для ЛАН

Сувенір у вигляді годинника зазвичай дарують на ювілеї або інші корпоративні свята. Таким подарунком хочуть підкреслити важливість та цінність співробітника. Виготовимо для вас та ваших колег брендовані годинники з логотипом. Мінімальне замовлення – 10 шт.

Читати далі
Нанесення логотипу на годинник картинка №9

Годинник з логотипом під замовлення

На випадок коли не знаєш що подарувати керівництву – маємо чудовий варіант корпоративного подарунка. Брендований годинник – завжди класний презент. Підберемо для вас найкращу комплектацію, розробимо дизайн та виготовимо дуже швидко.

Читати далі
Нанесення логотипу на годинник картинка №11

Нанесення логотипу на годинник

Брендовані корпоративні подарунки – це не просто дрібничка з логотипом. Сувенірна продукція дозволить вам передати теплі слова і побажання свого клієнта, партнера або співробітника. Це скоріше про лояльність і про відносини, які виходять за рамки грошових.

Читати далі