Корпоративні подарунки з логотипом картинка №6

Корпоративні подарунки з логотипом

Наручний годинник з логотипом – класний варіант корпоративного подарунка для компаній. Популярність наручного годинника з роками неухильно зростає. Наручний годинник з брендуванням компанії часто дарують співробітникам, клієнтам, а також інвесторам та іншим. Виготовимо з вашим логотипом годинник від 10 штук.

Читати далі
Годинники з логотипом під замовлення картинка №2

Годинники з логотипом під замовлення

Брендовані годинники – прекрасний корпоративний подарунок для клієнтів, партнерів і співробітників. Якщо у вас невелика компанія, то мінімальний тираж стартує від 10 одиниць. Швидкі терміни виготовлення. Розробка макету входить у вартість.

Читати далі
Наручные часы с логотипом Герой Чернобыля - картинка 1

Годинник з логотипом на замовлення

Годинник з логотипом, як відзнака за досягнення. Подарунок, який роками буде нагадувати про важливі події. Годинник брендований з давніх-давен вважається почесним подарунком для працівників освіти, медицини, державного управління та ін. Виготовимо годинники з емблемою від 10 одиниць. Японський кварцовий механізм, ремінець з системою легкої заміни та красива подарункова коробка.

Читати далі
Наручные часы с логотипом - картинка 1

Брендовані годинники з логотипом під замовлення

Годинники з емблемою, символом міста, логотипом – це вже незамінна класика в світі подарунків. Такий подарунок частіше презентують, як вдячність за досягнення, щоб підкреслити важливість працівника. Виготовимо годинники з логотипом від 10 шт. Золотий або срібний корпус. Колір ремінця можна обрати.

Читати далі
Наручные часы с логотипом ко дню рождения Леси Украинки картинка - 5

Годинники з емблемою до Дня Народження Лесі Українки

Виготовили такі красиві наручні годинники до Дня Народження Лесі Українки. Чудовий варіант подарунку за досягнення та заслуги. Годинники виготовляємо з вашим логотипом від 10 шт. Японський кварцовий механізм, ремінець з еко-шкіри. Комплектацію та матеріал ремінця можна обрати, як і колір корпусу. Це може бути золото або срібло. Розробка макету та виготовлення входить у вартість.

Читати далі
Мерч для зоопарку

Мерч для зоопарку “12 місяців”

Незвичайна брендована продукція з вашим логотипом – це не тільки класний варіант корпоративного подарунка, а ще й додаткова рекламна кампанія. Адже, брендовані сувеніри будуть мати чудовий вигляд в повсякденному житті і приваблювати своїм незвичайним дизайном, і, звичайно ж, вашим логотипом нанесеним на них. Виготовляємо від 10 одиниць з вашим брендуванням.

Читати далі
часы под заказ

Годинники наручні брендовані для Deftech Global

Брендований наручний годинник – подарунок, який ніколи не вийде з моди. Варто додати трохи креативу – і чудовий презент для керівництва компанії готовий. Виготовимо для вас за короткі терміни. Мінімальний тираж – 10 одиниць. Розробка дизайну та нанесення входить у вартість.

Читати далі
сувенирная продукция

Набори подарунків в корпративному стилі

Яскраві, красиві та потрібні набори брендованих сувенірів. Наприклад, термочашка + наручний годинник. Доволі популярний вид подарунку зараз. Виглядають дуже стильно. Бокс можна зібрати на будь-який смак та гаманець. Від 2 одиниць у вашому корпоративному стилі.

Читати далі
часы заказ

Годинник наручний з логотипом ЗЕРЗ

Завжди актуальний та потрібний корпоративний сувенір – годинник з вашим логотипом або малюнком. Такий подарунок чудово підійде на річницю компанії, або іншу пам’ятну дату. Сувенір у вигляді годинника – річ, яку точно будуть з задоволенням носити. Виготовляємо з вашим логотипом від 10 одиниць.

Читати далі
Часы с логотипом Республика - картинка №2

Годинник наручний з логотипом Республіка

Шукаєш потрібний корпоративний подарунок? Маємо варіант! Годинник наручний з логотипом. Виготовимо для вас та ваших клієнтів від 10 одиниць. Обирай колір ремінця та комплектацію. Допоможемо розробити найкращий дизайн. Виготовимо швидко та якісно.

Читати далі