сувенирка киев

Термочашки з логотипом

Брендована термокружка – чудовий варіант новорічного подарунка. Швидкі терміни виготовлення, розробка макету та нанесення логотипу входить у вартість.

Read More
мерч для блогеров

Брендування термочашек

Термочашки створені для того, щоб напій залишався теплим, але ж візуальна частина не менш важлива. Додаємо трохи фантазії та отримуємо брендовані термокружки. Можуть бути з будь-яким малюнком, логотипом або навіть фотографією.

Read More

Термокружки під замовлення

Шукаєш подарунок з логотипом для всієї команди? Термочашка – універсальний, потрібний та креативний подарунок, який сподобається кожному. Індивідуальний дизайн, вироблена з високоякісних матеріалів, має ідеальну місткість – 380 мл., щоб доїхати на роботу і пити теплий чай або каву.

Read More
корпоративные подарки с логотипом

Чашки з логотипом

У корпоративному подарунку важливо що? Правильно, щоб поєднувалися краса, комфорт і оригінальність. Брендовані термокружки з логотипом поєднують в собі всі ці важливі функції. Об’єм – 380 мл. Усередині нержавіюча харчова сталь. Чудовий подарунок для вас та ваших колег.

Read More
купить термокружку со своим дизайном

Друк на термокружках

Термокружка створена, щоб зберігати тепло напою, але ж візуальна частина теж дуже важлива. Тому додавши трохи фантазії та креативу ми виготовляємо брендовані термокружки. Вони можуть бути з будь-якою вашою картинкою, фотографією або логотипом.

Read More
корпоративные подарки сотрудникам

Термочашка з лого

У подарунку важливо що? Правильно, щоб поєднувалися краса, комфорт і оригінальність. Брендовані термокружки поєднують в собі всі ці важливі функції. Об’єм – 380 мл. Усередині нержавіюча харчова сталь. Хороший і крутий подарунок для вас і ваших колег.

Read More
термокружка с надписью на заказ

Друк на термокружці

Ми – за теплі напої взимку, і за прохолодні влітку! Тому, наш вибір – це брендована термочашка. Переваги: ​​завжди з тобою, не забруднює природу, тримає тепло / холод довше звичайних стаканчиків, красива, індивідуальна, з вашим логотипом.

Read More