Термочашки з логотипом Aquanice картинка №2

Термокружки брендовані для Tripmydream

Важливість корпоративної культури полягає у тому, щоб людина відчула себе частиною компанії, а також регулярно отримувала мотивацію досягати результатів. Класний спосіб мотивації працівників – брендовані подарунки. Виготовимо для вашого бізнесу потрібні корпоративні сувеніри від 10 шт.

Читати далі
Термочашки з логотипом Aquanice картинка №3

Ідеї корпоративного подарунку. Термокружка брендована.

Шукаєте незвичайний, потрібний і цікавий подарунок? Тоді вам потрібні термокружки з логотипом. Подарунок, який запам’ятається кожному. Якісні матеріали, тримає тепло/холод 1,5-2 години. Об’єм – 380 мл. Швидкі терміни виготовлення. Повноколірний друк логотипу. Розробка макета та нанесення входять у вартість.

Читати далі
Термочашки з логотипом Aquanice картинка №4

Замовити корпоративні подарунки з логотипом

Брендовані сувеніри для ваших колег, партнерів та клієнтів. Термочашки з логотипом – мінімальний тираж 10 штук. Тримають тепло/холод 1,5-2 години. Об’єм – 380 мл. Повербанки 5000 мАг – дизайн з двох сторін, вбудовані дроти для зарядки. Мінімальне замовлення – 10 штук. Зволожувачі брендовані – виготовимо від 10 шт. з вашим дизайном/логотипом.

Читати далі
Термочашки з логотипом Aquanice картинка №5

Сувенірна продукція з логотипом Herbalife

Вже час готувати новорічні презенти для команди та партнерів. Із задоволенням допоможемо зібрати вам набір брендованих подарунків. Наприклад, термокружка + повербанк + портативний блендер. Додамо ще красиве пакування і чудовий варіант корпоративного подарунка готовий. Виготовимо з вашим логотипом від 10 штук.

Читати далі
Термочашки з логотипом Aquanice картинка №6

Термокружки з брендуванням. Сувенірка під замовлення.

Чудовий варіант бізнес подарунку – термокружки з вашим логотипом. Партнерам, клієнтам, або співробітникам👍🏼 Такий подарунок потрібен кожному та однозначно запам’ятається. Виготовляємо від 10 штук з вашим брендуванням. Об’єм – 380 мл., всередині – нержавіюча харчова сталь, ззовні – пластик. Тримають тепло/холод 1,5 -2 години.

Читати далі
Термочашки з логотипом Aquanice картинка №7

Мерч для блогера Putivlenko

Блогери стали важливою частиною сучасного світу. До їх думки прислухаються, їх рекомендаціям довіряють, товари з їх логотипом купують. Саме тому, кожен поважаючий себе блогер має мати власний мерч. А ми готові в цьому допомогти. Підібрати максимально потрібні товари, які будуть асоціюватись саме з цією людиною. Виготовили для Євгена Путівленко пляшку для води, термокружку, ланч-бокс та […]

Читати далі
Термочашки з логотипом Aquanice картинка №8

Мерч для зоопарку “12 місяців”

Незвичайна брендована продукція з вашим логотипом – це не тільки класний варіант корпоративного подарунка, а ще й додаткова рекламна кампанія. Адже, брендовані сувеніри будуть мати чудовий вигляд в повсякденному житті і приваблювати своїм незвичайним дизайном, і, звичайно ж, вашим логотипом нанесеним на них. Виготовляємо від 10 одиниць з вашим брендуванням.

Читати далі
Термочашки з логотипом Aquanice картинка №9

Термокружки з логотипом Softserve

Підготували подарунки для колег на 8 березня? Брендовані термокружки – це красивий і не банальний подарунок. Об’єм – 380 мл. Всередині нержавіюча харчова сталь. Тримають температуру 1,5-2 години. Чудовий варіант корпоративного сувеніру для вас та ваших працівників.

Читати далі
Термочашки з логотипом Aquanice картинка №10

Брендована продукція з логотипом

Не знаєш як замотивувати співробітників? Маємо класну ідею. Брендованими подарунками. Стильна продукція з логотипом буде чудовим подарунком з приводом і без. Виготовимо від 10 шт. за короткі терміни. В нас лише якісна та потрібна продукція.

Читати далі
Термочашки з логотипом Aquanice картинка №11

Термочашки з логотипом Aquanice

Чудовий варіант корпоративного подарунку – термочашки з вашим логотипом. Брендована термокружка стане в нагоді на столі за комп’ютером або книгою, в підстаканнику машини, в кіно разом з попкорном, на прогулянці з собакою, на вулиці з коляскою, на велосипеді, на лижах в горах, в поході біля багаття, на парі. Виготовимо з вашим логотипом під замовлення від […]

Читати далі