Термокружки в корпоративному стилі WOW 247 картинка №2

Термокружки з логотипом Softserve

Підготували подарунки для колег на 8 березня? Брендовані термокружки – це красивий і не банальний подарунок. Об’єм – 380 мл. Всередині нержавіюча харчова сталь. Тримають температуру 1,5-2 години. Чудовий варіант корпоративного сувеніру для вас та ваших працівників.

Читати далі
Термокружки в корпоративному стилі WOW 247 картинка №3

Брендована продукція з логотипом

Не знаєш як замотивувати співробітників? Маємо класну ідею. Брендованими подарунками. Стильна продукція з логотипом буде чудовим подарунком з приводом і без. Виготовимо від 10 шт. за короткі терміни. В нас лише якісна та потрібна продукція.

Читати далі
Термокружки в корпоративному стилі WOW 247 картинка №4

Термочашки з логотипом Aquanice

Чудовий варіант корпоративного подарунку – термочашки з вашим логотипом. Брендована термокружка стане в нагоді на столі за комп’ютером або книгою, в підстаканнику машини, в кіно разом з попкорном, на прогулянці з собакою, на вулиці з коляскою, на велосипеді, на лижах в горах, в поході біля багаття, на парі. Виготовимо з вашим логотипом під замовлення від […]

Читати далі
Термокружки в корпоративному стилі WOW 247 картинка №5

Термочашки брендовані з логотипом під замовлення

Брендовані подарунки – це невід’ємна частина корпоративної культури. Термочашки з логотипом – це відмінний вид подарунку для кожного члену команди. Матеріал: всередині нержавіюча харчова сталь, ззовні пластик. Прогумовані деталі клапанів запобігають протіканню. Розробимо макет і виготовимо для вас в найшвидші терміни.

Читати далі
Термокружки в корпоративному стилі WOW 247 картинка №6

Термо стакани з логотипом PMU

Чудовий варіант подарунку на Новий Рік, 8 березня, або інші свята – термокружка з логотипом. Завжди потрібний подарунок. Об’єм – 380 мл. Тримає тепло/холод 1,5-2 години. Виготовлена в якісних матеріалів. Розробка макетів та нанесення входять у вартість. Виготоимо для вас та вашої команди від 10 одиниць.

Читати далі
Термокружки в корпоративному стилі WOW 247 картинка №7

Сувенірка на корпоратив з логотипом

Брендовані термокружки – потрібний сувенір, який приємно дарувати своїм співробітникам та партнерам. Термокружка з логотипом збереже температуру чаю і кави, забезпечить ефективне заварювання. Кришка з ущільнювачами запобігає проливанню. В руки не буде гаряче, коли тримаєте чашку. А ще – завжди підіймає настрій не тільки дизайном, а й вашим лого на ній.

Читати далі
Термокружки в корпоративному стилі WOW 247 картинка №8

Термочашки з логотипом Chameleon

Брендовані подарунки, які здивують і дуже сподобаються вашій команді. Термочашки з логотипом. Яскраві, зручні, тримають тепло до 2 годин. Об’єм – 380 мл. Прогумовані деталі клапанів запобігають протіканню. Виготовимо для вас від 10 шт. за 3-5 робочих днів.

Читати далі
Термокружки в корпоративному стилі WOW 247 картинка №9

Набори подарунків в корпративному стилі

Яскраві, красиві та потрібні набори брендованих сувенірів. Наприклад, термочашка + наручний годинник. Доволі популярний вид подарунку зараз. Виглядають дуже стильно. Бокс можна зібрати на будь-який смак та гаманець. Від 2 одиниць у вашому корпоративному стилі.

Читати далі
Термокружки в корпоративному стилі WOW 247 картинка №10

Термокружка під замовлення з логотипом AgroPrep

Шукаєте незвичайний варіант подарунку для колег та партнерів? Брендовані термокружки з вашим логотипом. Тримають тепло до 2 годин. Об’єм – 380 мл. Прогумовані деталі запобігають протіканню напоїв. Надішліть нам на пошту ваш логотип і ми з радістю підготуємо візуалізацію. Термін виготовлення – до 5 робочих днів.

Читати далі
Термокружки в корпоративному стилі WOW 247 картинка №11

Термокружки в корпоративному стилі WOW 24/7

Набридло отримувати в подарунок нудні календарі та ручки? Нам теж! Саме тому, наші співробітники отримують тільки стильні та потрібні брендовані сувеніри, такі як термокружки з логотипом. Об’єм – 380 мл, тримають тепло 1,5-2 години. Мінімальний тираж виготовлення – 10 шт.

Читати далі