Ручки с логотипом IT CLINIC картинка №2

Ручки сувенірні з логотипом

Брендовані ручки – незамінний аксесуар на корпоративних заходах та просто в офісі. А ми можемо виготовити для вас ручки з вашим логотипом. Тираж від 100 штук. Колір чорнил та корпусу ручки може бути іншим. Виготовлена з якісного пластику.

Читати далі
Печать на ручках для Method Clinic картинка -1

Сувенірка з логотипом. Ручки брендовані для Method Clinic.

Сувенірка, яка потрібна скрізь: в офісі, на заходах, на промо зустрічах – ручка з логотипом. Ручка послугує вам додатковим рекламним матеріалом та допоможе надовго запам’ятатись партнерам або клієнтам. Нанесення логотипу на ручки вже давно вважається ознакою успішної компанії. Крім того, якісні та стильні сувеніри з логотипом здатні підкреслити ваш імідж. Тепер можна не замислюватися, що […]

Читати далі
Ручки з логотипом для Sportbank картинка №8

Ручки з логотипом для Sportbank

Обожнюємо виготовляти для вас якісну і круту сувенірку. Наприклад, як ці брендовані ручки для Sportbank. Колір корпуса ручки може бути різного кольору, як і колір пасти. Матеріал – пластик. Тираж від 100 штук.

Читати далі
Ручка з логотипом - картинка №1

Ручки з логотипом

Брендованою ручкою вже нікого не здивуєш, але це може стати гарним доповненням до корпоративного подарунка. Виготовимо швидко та якісно. Розробимо дизайн безкоштовно та врахуємо всі побажання.

Читати далі