Новорічні подарунки колегам з логотипом картинка №2

Замовити корпоративні подарунки з логотипом

Брендовані сувеніри для ваших колег, партнерів та клієнтів. Термочашки з логотипом – мінімальний тираж 10 штук. Тримають тепло/холод 1,5-2 години. Об’єм – 380 мл. Повербанки 5000 мАг – дизайн з двох сторін, вбудовані дроти для зарядки. Мінімальне замовлення – 10 штук. Зволожувачі брендовані – виготовимо від 10 шт. з вашим дизайном/логотипом.

Читати далі
Новорічні подарунки колегам з логотипом картинка №3

Брендовані подарунки з логотипом. Повербанки для Zitro

Звичайним повербанком вже нікого не здивуєш. А ось повербанком з вбудованими дротами та вашим брендуванням цілком можливо. Компактний розмір, легка вага, нанесення логотипу з обох боків, можливість одночасно заряджати 3 гаджети, наприклад, телефон, годинник та електронну сигарету. Виготовимо для вашого бренду від 10 штук.

Читати далі
Новорічні подарунки колегам з логотипом картинка №4

Сувенірна продукція з логотипом Herbalife

Вже час готувати новорічні презенти для команди та партнерів. Із задоволенням допоможемо зібрати вам набір брендованих подарунків. Наприклад, термокружка + повербанк + портативний блендер. Додамо ще красиве пакування і чудовий варіант корпоративного подарунка готовий. Виготовимо з вашим логотипом від 10 штук.

Читати далі
Новорічні подарунки колегам з логотипом картинка №5

Власний мерч для блогера Андрія Шатирко

Блогерський мерч – це вже не новинка, а просто маст хев. Адже, чим більший блогер, тим більше в нього фанатів, які хочуть те саме. Саме тому блогери розробляють лінійки продуктів, на які наносять свій логотип або просто нік з інстаграм. Ми готові виготовити брендвоані сувеніри для вас від 10 шт.

Читати далі
Новорічні подарунки колегам з логотипом картинка №6

Мерч для блогера Putivlenko

Блогери стали важливою частиною сучасного світу. До їх думки прислухаються, їх рекомендаціям довіряють, товари з їх логотипом купують. Саме тому, кожен поважаючий себе блогер має мати власний мерч. А ми готові в цьому допомогти. Підібрати максимально потрібні товари, які будуть асоціюватись саме з цією людиною. Виготовили для Євгена Путівленко пляшку для води, термокружку, ланч-бокс та […]

Читати далі
Новорічні подарунки колегам з логотипом картинка №7

Сувенірна продукція з логотипом Tripmydream

Яскраві, зручні та дуже потрібні корпоративні подарунки можна замовити у нас. Наприклад, повербанк з логотипом вашого бренду. ВИготовляємо від 10 шт. Логотип з двох сторін. Стійке нанесення ультрафіолетом. Розробка макету та нанесення входять у вартість.

Читати далі
Новорічні подарунки колегам з логотипом картинка №8

Корпоративні подарунки з логотипом Smart Development

Маєш власний бізнес і шукаєш креативні подарунки для партнерів та колег? Ми виготовляємо не банальну сувенірку з вашим логотипом. Лише якісні подарунки та швидкі терміни виготовлення. Від 10 одиниць з вашим логотипом.

Читати далі
Новорічні подарунки колегам з логотипом картинка №9

Повербанк з бездротовою зарядкою для Netwave

Повербанк з функцією бездротової зарядки і вашим логотипом – чудовий варіант корпоративного подарунка для колег, партнерів та клієнтів. В повербанк додатково вбудовано 2 дроти для зарядки, на випадок, якщо телефон не підтримує функцію бездротової зарядки. Тобто, такий брендований сувенір є універсальним та завжди актуальним.

Читати далі
Новорічні подарунки колегам з логотипом картинка №10

Бездротові повербанки з брендуванням

Чудовий, потрібний, сучасний і стильний корпоративний подарунок – повербанк з бездротовою зарядкою та вашим лого, який підсвічується. Виглядає дуже красиво. Підтримує бездротову зарядку Qi. Додатково в повербанк вбудовано 2 дроти для зарядки, і є вхід для вашого дроту. Тобто, одночасно може відбуватись зарядка відразу 4 пристроїв.

Читати далі