Повербанки з логотипом компанії картинка №2

Повербанки з логотипом компанії

Повербанки під замовлення з вашим логотипом. – Стійке нанесення ультрафіолетом; – Повноколірний друк; – Зображення з двох сторін; – За бажанням сторони можуть бути з різними дизайнами; – Виготовляємо швидко; – 5000 або 10000 мАг. – Розробляємо макет. Мінімальний тираж – 10 штук.

Читати далі
Корпоративні сувеніри картинка №1

Корпоративні сувеніри

Справді кайфуємо від кожного виконаного проєкту. Бо точно знаємо, що на ще одну щасливу команду стало більше. Подарунки з логотипом виготовляємо з вашим брендуванням від 10 одиниць. А ще дуже класно дарувати набір подарунків, наприклад, як на фото. Повербанк+ланч-бокс+термочашка. Круто ж?

Читати далі
Корпоративна продукція з логотипом картинка №3

Корпоративна продукція з логотипом

Повербанки з логотипом під замовлення. Ми завжди дуже відповідально підходимо до кожного вашого замовлення, розробляємо візуалізацію, для того, щоб ви отримали ось такі круті корпоративні подарунки. Виготовимо для вас повербанки від 10 шт. з вашим логотипом.

Читати далі
Зовнішній акумулятор з логотипом картинка №3

Зовнішній акумулятор з логотипом

Power Bank – це портативний зарядний пристрій, який можна використовувати для заряджання телефону. Зазвичай вони маленькі, легкі та часто блимають, щоб ви знали, коли він заряджається. Енергобанки – один із найкращих винаходів у світі, тому що вони допомагають людям у всьому світі завжди залишатися на зв’язку зі своїми близькими. Виготовимо з вашим логотипом повербанки від […]

Читати далі
Печать на повербанке - картинка №2

Ультрафіолетивий друк на сувенірній продукції. Повербанки під нанесення.

Для друку повербанків, колонок, пляшок для води ми використовуємо повноколірний ультрафіолетовий друк. Відразу після потрапляння на матеріал, фарба запікається ультрафіолетовою лампою. Такий метод забезпечує довговічність зображення, стійкість до вигорання та погодних умов. Це дозволяє максимально зберегти якість та колір зображення. Завдяки цьому методу нанесення наші сувеніри виглядають фантастично і будуть служити роками. Повербанки з логотипом […]

Читати далі
Брендированная продукция Live Kiev картинка №4

Сувенірка з логотипом для Live Kiev

Брендовані подарунки для вас і ваших колег – повербанки та попскети. Незвичайні, а головне потрібні речі для активних гаджетоманів. Повербанки виготовляємо на 5000 або 10000 мАг. Вбудовані дроти полегшують користування. Попсокети з логотипом для ще простішого користування телефоном. З ним переглядати відео та тримати телефон ще легше та простіше.

Читати далі
Подарки с логотипом для детской школы программирования Junior картинка - 1

Подарунки брендовані для школи програмування для дітей Junior

Новорічні свята ніби й не скоро, але ж краще готуватись до них завчасно. Це дає шанс гарно обдумати, що потрібного подарувати партнерам, колегам та клієнтам. Встигнути погодити бюджет з керівництвом, та спати спокійно, розуміючи, що до сезону корпоративів вже все готово. Набір: пляшка+ портативна колонка + повербанк + попсокет. Виготовимо від 10 шт. з вашим […]

Читати далі
Корпоративные подарки сотрудникам UGL картинка - 1

Замовити корпоративні подарунки з логотипом

Брендовані сувеніри для ваших колег, партнерів та клієнтів. Термочашки з логотипом – мінімальний тираж 10 штук. Тримають тепло/холод 1,5-2 години. Об’єм – 380 мл. Повербанки 5000 мАг – дизайн з двох сторін, вбудовані дроти для зарядки. Мінімальне замовлення – 10 штук. Зволожувачі брендовані – виготовимо від 10 шт. з вашим дизайном/логотипом.

Читати далі
Повербанки с логотипом для Zitro картинка - 2

Брендовані подарунки з логотипом. Повербанки для Zitro

Звичайним повербанком вже нікого не здивуєш. А ось повербанком з вбудованими дротами та вашим брендуванням цілком можливо. Компактний розмір, легка вага, нанесення логотипу з обох боків, можливість одночасно заряджати 3 гаджети, наприклад, телефон, годинник та електронну сигарету. Виготовимо для вашого бренду від 10 штук.

Читати далі
Подарочный набор с логотипом Herbalife картинка - 1

Сувенірна продукція з логотипом Herbalife

Вже час готувати новорічні презенти для команди та партнерів. Із задоволенням допоможемо зібрати вам набір брендованих подарунків. Наприклад, термокружка + повербанк + портативний блендер. Додамо ще красиве пакування і чудовий варіант корпоративного подарунка готовий. Виготовимо з вашим логотипом від 10 штук.

Читати далі