Брендований подарунок для нотаріуса картинка №2

Корпоративні подарунки з логотипом Smart Development

Маєш власний бізнес і шукаєш креативні подарунки для партнерів та колег? Ми виготовляємо не банальну сувенірку з вашим логотипом. Лише якісні подарунки та швидкі терміни виготовлення. Від 10 одиниць з вашим логотипом.

Читати далі
Брендований подарунок для нотаріуса картинка №3

Повербанк з бездротовою зарядкою для Netwave

Повербанк з функцією бездротової зарядки і вашим логотипом – чудовий варіант корпоративного подарунка для колег, партнерів та клієнтів. В повербанк додатково вбудовано 2 дроти для зарядки, на випадок, якщо телефон не підтримує функцію бездротової зарядки. Тобто, такий брендований сувенір є універсальним та завжди актуальним.

Читати далі
Брендований подарунок для нотаріуса картинка №4

Бездротові повербанки з брендуванням

Чудовий, потрібний, сучасний і стильний корпоративний подарунок – повербанк з бездротовою зарядкою та вашим лого, який підсвічується. Виглядає дуже красиво. Підтримує бездротову зарядку Qi. Додатково в повербанк вбудовано 2 дроти для зарядки, і є вхід для вашого дроту. Тобто, одночасно може відбуватись зарядка відразу 4 пристроїв.

Читати далі
Брендований подарунок для нотаріуса картинка №6

Корпоративні подарунки з логотипом

Повербанки брендовані на 5000 або 10000 мАг з вашим логотипом. Виготовлення від 10 шт. Чудово підійде на подарунок навіть невеликим колективам. Завжди потрібна та незамінна в користуванні річ. Логотип нанесено з двох сторін. Стійкий ультрафіолетовий друк.

Читати далі
Брендований подарунок для нотаріуса картинка №7

Повербанки з логотипом Luxsoft

Брендована продукція з вашим логотипом – повербанки на 10000 мАг. Вбудовані дроти для зарядки, функція швидкого заряду, компактний розмір. Логотип нанесено з двох сторін. Можуть бути різними. Повноколірний друк логотипа. Виготовлення від 10 шт.

Читати далі
Брендований подарунок для нотаріуса картинка №8

Повербанк з нанесенням лого Royal House

Брендовані повербанки – хіба не класний корпоративний подарунок? 5000 або 10000 мАг. Легкі, зручні, компактні. В повербанк відразу вбудовано дроти для зарядки, що значно спрощує корисутвання. Логотип нанесено з двох сторін. Мінімальне замовлення – 10 шт.

Читати далі
Брендований подарунок для нотаріуса картинка №9

Повербанки з нанесенням логотипу РГК

Незамінна в користуванні річ для кожного. Сумний закон ХХI століття: якою б об’єму не була батарея телефону, вона розрядиться в найвідповідальніший момент. Тому повербанк брендований – завжди потрібна і корисна річ. Тим більше сьогодні можна купити повербанк будь-якого розміру, дизайну і ємності, персоналізувати цей подарунок під себе і свої потреби. Наносимо повноколірний друк вашого логотипу […]

Читати далі
Брендований подарунок для нотаріуса картинка №10

Повербанки з логотипом Syrotkin Team

Як привітати колег та партнерів з важливою подією, щоб подарунок запам’ятався й однозначно сподобався? Брендованим повербанком! Гарантуємо, такий корпоративний сувенір не залишить байдужим нікого. Повербанк продуманий до найменших деталей: вбудовані дроти для зарядки, які підходять для всіх гаджетів, компактний розмір та легка вага, ваш логотип з двох сторін. Мінімальний тираж – 10 штук.

Читати далі
Брендований подарунок для нотаріуса картинка №11

Брендований подарунок для нотаріуса

Шукаєш потрібний та показний подарунок для клієнтів та партнерів? Брендовані повербанки з вашим логотипом. Виготовлення від 10 шт. До 5 робочих днів. Розробка дизайну та нанесення входять у вартість. Чудовий варіант корпоративного подарунка на Новий Рік, 8 березня або професійне свято.

Читати далі