беспроводные повербанки с логотипом

Повербанки з вашим логотипом

Оригінальний повербанк з ексклюзивним принтом. Щоб телефон не розрядився та не підвід в потрібний момент. Чудовий варіант корпоративного подарунка на Новий Рік.

Read More
сувенирная продукция оптом

Корпоративні подарунки

Брендовані повербанки на 5000 або 10000 мАг стануть чудовим подарунком для колег, партнерів або клієнтів. Зручні у використанні(мають 2 вбудовних проводи для зарядки), компактні та легкі, логотип нанесено з двох сторін.

Read More
брендований повербанк

Повербанк під нанесення

Подарувати трохи радості співробітникам дуже просто! Достатньо презентувати круті корпоративні повербанки, які завжди виручать у важливих ситуаціях, коли телефон на 0%.

Read More
сувенирка с логотипом

Брендовані повербанки

Корпоративні сувеніри у вигляді повербанка зарядять не тільки ваші гаджети, а й вас гарним настроєм. Зручні в користуванні: мають 2 вбудованих проводи для зарядки, компактний розмір та легку вагу. Логотип нанесено з двох сторін.

Read More

Брендований повербанк

Коли в тебе є брендований повербанк, то без зарядних ситуацій не трапляється. Адже завжди під рукою стильний, компактний, потужний повербанк, яким можна заряджати одночасно 3 пристрої.

Read More

Корпоративні подарунки з логотипом

Ніщо так не гріє душу, як теплі обійми, запашна кава, зроблені справи та впевненість у тому, що телефон не розрядиться в найнеобхідніший момент. Виготовимо брендовані повербанки з логотипом для вас і вашої команди швидко і якісно.

Read More
подарунки з логотипом

Корпоративні подарунки з лого

Якщо для вас важливо, щоб не тільки красиво, а ще й якісно, тоді однозначно обирай брендований повербанк. Щоб кожного дня насолоджуватись його оригінальним та ергономічним дизайном.

Read More