повербанк брендированный

Повербанки з логотипом

Брендована сувенірна продукція з логотипом – це класний спосіб привітати колег зі святом, або зробити приємний презент за робочі досягнення. Один з таких продуктів – повербанки з логотипом. Стильний, необхідний та корисний подарунок. Замовлення від 10 шт.

Read More
печать на повербанке

Корпоративні сувеніри з логотипом

Що подарувати партнерам, щоб подарунок запам’ятався? Брендовані повербанки з логотипом. Чудовий і універсальний подарунок. 5000 або 10000 мАг. Два вбудованих дроти для зарядки, функція швидкого заряду. Та на додачу ваш логотип з двох сторін.

Read More

Повербанки брендовані

Знайшли універсальний і унікальний корпоративний подарунок – повербанки з логотипом. 5000 або 10000 мАг. Логотип нанесено з 2 сторін. Мінімальне замовлення – 10 шт., тому підійде навіть для невеликих колективів. Корисний та незвичайний подарунок для колег або партнерів.

Read More

Сувенірна продукція з логотипом

Найкращий корпоративний подарунок на Новий Рік 2020 – повербанки з логотипом. Вони зручні, компактні, з вбудованими проводами. Логотип нанесено з двох сторін. Замовлення від 10 шт.

Read More
беспроводные повербанки с логотипом

Повербанки з вашим логотипом

Оригінальний повербанк з ексклюзивним принтом. Щоб телефон не розрядився та не підвід в потрібний момент. Чудовий варіант корпоративного подарунка на Новий Рік.

Read More
сувенирная продукция оптом

Корпоративні подарунки

Брендовані повербанки на 5000 або 10000 мАг стануть чудовим подарунком для колег, партнерів або клієнтів. Зручні у використанні(мають 2 вбудовних проводи для зарядки), компактні та легкі, логотип нанесено з двох сторін.

Read More
брендований повербанк

Повербанк під нанесення

Подарувати трохи радості співробітникам дуже просто! Достатньо презентувати круті корпоративні повербанки, які завжди виручать у важливих ситуаціях, коли телефон на 0%.

Read More