Попсокет брендований картинка №2

Сувенірка з логотипом для Live Kiev

Брендовані подарунки для вас і ваших колег – повербанки та попскети. Незвичайні, а головне потрібні речі для активних гаджетоманів. Повербанки виготовляємо на 5000 або 10000 мАг. Вбудовані дроти полегшують користування. Попсокети з логотипом для ще простішого користування телефоном. З ним переглядати відео та тримати телефон ще легше та простіше.

Читати далі
Попсокет брендований картинка №3

Подарунки брендовані для школи програмування для дітей Junior

Новорічні свята ніби й не скоро, але ж краще готуватись до них завчасно. Це дає шанс гарно обдумати, що потрібного подарувати партнерам, колегам та клієнтам. Встигнути погодити бюджет з керівництвом, та спати спокійно, розуміючи, що до сезону корпоративів вже все готово. Набір: пляшка+ портативна колонка + повербанк + попсокет. Виготовимо від 10 шт. з вашим […]

Читати далі
Попсокет брендований картинка №4

Набір брендованих сувенірів з логотипом Lohika

Корпоративні подарунки мають бути потрібними і класними! Саме тому, ми виготовляємо для вас лише не обхідні та дуже класні брендовані сувеніри. Ось варіант такого подарунка: стерилізатор портативний, міні зволожувач повітря і попсокет. На всіх товарах ваше брендування. І головне, виготовляємо невеликими тиражами, а отже, якщо в вас маленька команда, то ви все одно зможете порадувати […]

Читати далі
Попсокет брендований картинка №5

Мерч для зоопарку “12 місяців”

Незвичайна брендована продукція з вашим логотипом – це не тільки класний варіант корпоративного подарунка, а ще й додаткова рекламна кампанія. Адже, брендовані сувеніри будуть мати чудовий вигляд в повсякденному житті і приваблювати своїм незвичайним дизайном, і, звичайно ж, вашим логотипом нанесеним на них. Виготовляємо від 10 одиниць з вашим брендуванням.

Читати далі
Попсокет брендований картинка №6

Брендована сувенірка з логотипом 1+1

Сувенірка, яка набирає неабиякої популярності – попсокет з логотипом. Чудовий варіант невеликого презенту для клієнтів та партнерів. Повноколірне нанесення логотипу, виготовлення від 50 шт., індивідуальне пакування кожного попсокету. Виготовляємо швидко та якісно.

Читати далі
Попсокет брендований картинка №9

Попсокети брендовані з логотипом

Попсокети з брендуванням. Класний, потрібний і актуальний подарунок. Попсокети стали невіддільною частиною сучасного життя. Діти й дорослі в захваті від цього сувеніру. Виготовимо для вас попсокети з логотипом від 50 шт.

Читати далі
Попсокет брендований картинка №10

Попсокет брендований з логотипом спортивної школи

Коли хочеться підтримати командний дух і зробити невеличкі, але приємні сувеніри для членів команди на допомогу приходимо ми. Виготовляємо класні брендовані подарунки для ваших колег та партнерів від 10 шт. В нас ви знайдете різноманітні корпоративні подарунки, наприклад попсокети з логотипом. Це невеликий сувенір, який приносить радість і дорослим і дітям.

Читати далі
Попсокет брендований картинка №11

Попсокет брендований

Замовити брендовані подарунки для команди на свято або просто без приводу можна в нас. Попсокети з логотипом – класний сувенір, який стане в нагоді кожному. Виготовлення від 50 шт.

Читати далі