Подарунковий набір для Bodro Clinic картинка №3

Брендовані сувеніри для “М’ясорубка”

Яскраві та потрібні сувеніри в корпоративному стилі. Термокружки з логотипом та брендовані повербанки. Корпоративний подарунок, який приємно дарувати та отримувати. Виготовляємо від 10 шт. з вашим логотипом. Якісне нанесення та швидкі терміни виготовлення.

Читати далі
Подарунковий набір для Bodro Clinic картинка №4

Набори брендованих сувенірів

Подаруйте колегам та партнерам справжній вир емоцій. Подарунковий бокс брендованих сувенірів. Пляшка для води, повербанк та портативна колонка, і все з вашим логотипом в красивій коробці. Такий подарунок виглядає дуже стильно і цікаво. Виготовляємо від 10 шт. Комплектація може бути різною.

Читати далі
Подарунковий набір для Bodro Clinic картинка №5

Набори подарунків в корпративному стилі

Яскраві, красиві та потрібні набори брендованих сувенірів. Наприклад, термочашка + наручний годинник. Доволі популярний вид подарунку зараз. Виглядають дуже стильно. Бокс можна зібрати на будь-який смак та гаманець. Від 2 одиниць у вашому корпоративному стилі.

Читати далі
Подарунковий набір для Bodro Clinic картинка №6

Брендовані подарунки з логотипом для The Lemonade

Якщо ви ще не придумали як привітати колег зі святом – маємо ідеальне рішення. Набори брендованих та потрібних сувенірів з логотипом. Повербанк + термочашка, пляшка для води + колонка, стерилізатор + свічка-крем для рук. Варіанти можуть бути різними. Головне, що ми швидко та якісно виконаємо ваше замовлення.

Читати далі
Подарунковий набір для Bodro Clinic картинка №7

Сувенірка з логотипом компанії Sportbank

Класна, потрібна і дуже красива сувенірна продукція з логотипом. Подарунки, які сподобаються та запам’ятаються. Термокружка брендована та пляшки для води з логотипом. Тільки якісні матеріали. Стійке нанесення, яке не стирається та не псується. Швидкі терміни виготовлення. Мінімальний тираж від 10 одиниць, що ідеально підійде навіть невеликим колективам.

Читати далі
Подарунковий набір для Bodro Clinic картинка №8

Корпоративні подарунки на Новий Рік

Набір корисних і необхідних подарунків з вашим лого або малюнком. Брендований повербанк та термокружка. Обирайте ємність повербанку: 5000 або 10000 мАг. Розробимо дизайн, врахуємо всі побажання, виготовимо подарунки швидко та якісно.

Читати далі
Подарунковий набір для Bodro Clinic картинка №9

Сувенірна продукція з логотипом C4R

Набір корпоративних сувенірів: брендований повербанк 10000 мАг, свічка-крем для рук та портативний стерилізатор. Лише потрібна та якісна сувенірка. Стійкий повноколірний друк ультрафіолетом. Виготовляємо від 10 одиниць. Наповнення набору може бути різне. Розробка макетів та нанесення входять у вартість.

Читати далі
Подарунковий набір для Bodro Clinic картинка №10

Подарунковий набір сувенірки з лого

Замовляй для команди та партнерів брендовані набори з логотипом. Збирай з будь-яких позицій(пляшка, годинник, термокружка, попсокет або ін.), а ми швидко виготовимо та красиво запакуємо. Справжнє естетичне задоволення та дуже приємний та потрібний корпоративний подарунок.

Читати далі
Подарунковий набір для Bodro Clinic картинка №11

Подарунковий набір для Bodro Clinic

Яскраві та потрібні корпоративні подарунки. Повербанк з логотипом та наклейки на телефон. Сувенірка, яка точно сподобається та запам’ятається. Повербанки виготовляємо від 10 шт. Наклейки на телефон – 50 шт.

Читати далі