Портативні колонки з логотипом. Ідеї корпоративної сувенірки . картинка №2

Портативна колонка з нанесенням логотипу

Чудовий варіант корпоративного подарунка – блютуз колонка з логотипом. Незвичайний і потрібний сувенір. Виготовимо для вас з вашим логотипом від 10 одиниць. Стійке нанесення ультрафіолетом. Час програвання до 10 годин. Швидка зарядка за 45 хв. Маленька і потужна.

Читати далі
Портативні колонки з логотипом. Ідеї корпоративної сувенірки . картинка №3

Bluetooth-колонки з логотипом

Лише погляньте, які красиві, стильні та компактні bluetooth-колонки ми виготовили. Час програвання – до 10 годин. Час зарядки – 45 хв. Чистий звук, вібруючі баси. Замовлення від 10 шт. Термін виготовлення – до 5 робочих днів.

Читати далі
Портативні колонки з логотипом. Ідеї корпоративної сувенірки . картинка №4

Корпоративний подарунок з логотипом

Відмінний варіант корпоративного подарунка – портативна колонка з логотипом. Актуальний та завжди потрібний презент для кожного. Наприклад, повісити в офісі та насолоджуватись музикою весь день. Або виїхати на корпоративний пікнік та взяти з собою маленьку та потужну колонку.

Читати далі
Портативні колонки з логотипом. Ідеї корпоративної сувенірки . картинка №5

Портативні колонки з логотипом

Брендовані bluetooth-колонки – це дуже креативний та потрібний подарунок, адже відпочити від офісних буднів та трохи розслабитись під музику не завадить нікому. Доповніть колонку своїм логотипом – вийде стильно та пам’ятно.

Читати далі
Портативні колонки з логотипом. Ідеї корпоративної сувенірки . картинка №6

Корпоративні подарунки з логотипом

“Гарну музику в кожний офіс!” – девіз bluetooth-колонок з логотипом. Адже з ними в тебе буде об`ємне чисте звучання, безперервна музика до 10 годин, швидка зарядка за 45 хвилин та купу веселощів, позитиву і навіть танців.

Читати далі
Портативні колонки з логотипом. Ідеї корпоративної сувенірки . картинка №7

Сувенірна продукція з логотипом

Брендовані подарунки мають бути стильними та корисними! Подумали ми й забрендували пляшечки для води та bluetooth-колонки. Завжди приємно отримати чи подарувати річ, яка стане в нагоді, а не буде роками лежати на полиці. Даруйте корисні корпоративні подарунки! А ми вже готові реалізувати ваші найсміливіші ідеї.

Читати далі
Портативні колонки з логотипом. Ідеї корпоративної сувенірки . картинка №8

Корпоративні бізнес подарунки

Так, брендованим календарем вже нікого не здивуєш! Але, здивуєш стильною та потужною портативною колонкою, пляшечкою для води та легким, компактним повербанком з вбудованими проводами для зарядки. І головне, скрізь буде нанесено ваше лого. Такий бізнес сувенір запам’ятається надовго.

Читати далі
Портативні колонки з логотипом. Ідеї корпоративної сувенірки . картинка №9

Портативні колонки з логотипом. Ідеї корпоративної сувенірки .

Не банальний брендований сувенір – портативна колонка з вашим логотипом. Подарунок чудово підійде як індивідуальний презент, або навіть для цілого відділу. Час програвання – до 10 годин. Швидка зарядка за 45 хвилин. Виготовлення з вашим логотипом від 10 штук.

Читати далі