Портативна колонка з логотипом картинка №2

Подарунки брендовані для школи програмування для дітей Junior

Новорічні свята ніби й не скоро, але ж краще готуватись до них завчасно. Це дає шанс гарно обдумати, що потрібного подарувати партнерам, колегам та клієнтам. Встигнути погодити бюджет з керівництвом, та спати спокійно, розуміючи, що до сезону корпоративів вже все готово. Набір: пляшка+ портативна колонка + повербанк + попсокет. Виготовимо від 10 шт. з вашим […]

Читати далі
Портативна колонка з логотипом картинка №3

Портативна колонка з брендуванням. Сувенірка під замовлення.

Портативна bluetooth-колонка з вашим логотипом. Подарунок для ваших колег, партнерів по бізнесу або клієнтів. Час програвання до 10 годин. Швидка зарядка за 45 хвилин. Компактна та легка, а як класно звучить. Підійде для офісу, домашнього чи вуличного користування. Виготовимо з вашим логотипом від 10 шт.

Читати далі
Портативна колонка з логотипом картинка №4

Брендовані поративні колонки. Корпоративні подарунки з логотипом.

Коли даруєш подарунки для колег і партнерів насправді хвилюєшся, щоб подарунок сподобався і запам’ятався. Пропонуємо до вашої уваги портативні колонки з брендуванням. Класний і корисний подарунок, а головне якісний і незвичайний. Виготовляємо з вашим логотипом від 10 шт. До 10 годин програвання без підзарядки. Чистий звук, вібруючі баси, чисте звучання.

Читати далі
Портативна колонка з логотипом картинка №5

Портативні колонки з логотипом під замовлення “Аваль”

Брендовані подарунки мають бути потрібними. Нікого вже не здивуєш календарем, а ось портативною колонкою з логотипом здивуєш ще й як. Чистий звук, вібруючі баси, швидка зарядка за 45 хв. Час програвання до 10 годин. Виготовимо з вашим логотипом від 10 шт. І хороший музичний настрій буде панувати у вашому офісі.

Читати далі
Портативна колонка з логотипом картинка №6

Сувенірка з логотипом компанії Micro Focus

Портативні bluetooth-колонки з логотипом – це незвичайний подарунок для ваших колег, партнерів або співробітників. Такий подарунок однозначно не піде в смітник, як звичайні календарі, а буде роками нагадувати про вашу компанію. Час програвання колонок – до 10 годин, в залежності від гучності. Швидка зарядка за 45 хв. Виготовляємо з вашим логотипом від 10 одиниць.

Читати далі
Портативна колонка з логотипом картинка №7

Портативна колонка з нанесенням логотипу

Чудовий варіант корпоративного подарунка – блютуз колонка з логотипом. Незвичайний і потрібний сувенір. Виготовимо для вас з вашим логотипом від 10 одиниць. Стійке нанесення ультрафіолетом. Час програвання до 10 годин. Швидка зарядка за 45 хв. Маленька і потужна.

Читати далі
Портативна колонка з логотипом картинка №8

Bluetooth-колонки з логотипом

Лише погляньте, які красиві, стильні та компактні bluetooth-колонки ми виготовили. Час програвання – до 10 годин. Час зарядки – 45 хв. Чистий звук, вібруючі баси. Замовлення від 10 шт. Термін виготовлення – до 5 робочих днів.

Читати далі
Портативна колонка з логотипом картинка №9

Корпоративний подарунок з логотипом

Відмінний варіант корпоративного подарунка – портативна колонка з логотипом. Актуальний та завжди потрібний презент для кожного. Наприклад, повісити в офісі та насолоджуватись музикою весь день. Або виїхати на корпоративний пікнік та взяти з собою маленьку та потужну колонку.

Читати далі
Портативна колонка з логотипом картинка №10

Портативні колонки з логотипом

Брендовані bluetooth-колонки – це дуже креативний та потрібний подарунок, адже відпочити від офісних буднів та трохи розслабитись під музику не завадить нікому. Доповніть колонку своїм логотипом – вийде стильно та пам’ятно.

Читати далі