портативные колонки с логотипом

Bluetooth-колонки з логотипом

Лише погляньте, які красиві, стильні та компактні bluetooth-колонки ми виготовили. Час програвання – до 10 годин. Час зарядки – 45 хв. Чистий звук, вібруючі баси. Замовлення від 10 шт. Термін виготовлення – до 5 робочих днів.

Read More
портативные колонки с логотипом

Корпоративний подарунок з логотипом

Відмінний варіант корпоративного подарунка – портативна колонка з логотипом. Актуальний та завжди потрібний презент для кожного. Наприклад, повісити в офісі та насолоджуватись музикою весь день. Або виїхати на корпоративний пікнік та взяти з собою маленьку та потужну колонку.

Read More
Портативные колонки под заказ от производителя

Портативні колонки з логотипом

Брендовані bluetooth-колонки – це дуже креативний та потрібний подарунок, адже відпочити від офісних буднів та трохи розслабитись під музику не завадить нікому. Доповніть колонку своїм логотипом – вийде стильно та пам’ятно.

Read More

Портативна колонка з логотипом

Круті bluetooth-колонки з логотипом стануть потрібним та дуже креативним подарунком для колег та партнерів. Завжди потрібна річ в офісі або вдома. До 10 годин програвання.

Read More
беспроводные колонки с логотипом под заказ в Киеве

Корпоративні подарунки з логотипом

“Гарну музику в кожний офіс!” – девіз bluetooth-колонок з логотипом. Адже з ними в тебе буде об`ємне чисте звучання, безперервна музика до 10 годин, швидка зарядка за 45 хвилин та купу веселощів, позитиву і навіть танців.

Read More
сувенирка

Сувенірна продукція з логотипом

Брендовані подарунки мають бути стильними та корисними! Подумали ми й забрендували пляшечки для води та bluetooth-колонки. Завжди приємно отримати чи подарувати річ, яка стане в нагоді, а не буде роками лежати на полиці. Даруйте корисні корпоративні подарунки! А ми вже готові реалізувати ваші найсміливіші ідеї.

Read More
сувенирная продукция

Корпоративні бізнес подарунки

Так, брендованим календарем вже нікого не здивуєш! Але, здивуєш стильною та потужною портативною колонкою, пляшечкою для води та легким, компактним повербанком з вбудованими проводами для зарядки. І головне, скрізь буде нанесено ваше лого. Такий бізнес сувенір запам’ятається надовго.

Read More