Пляшка для води з логотипом танцювальної школи картинка №2

Подарунки брендовані для школи програмування для дітей Junior

Новорічні свята ніби й не скоро, але ж краще готуватись до них завчасно. Це дає шанс гарно обдумати, що потрібного подарувати партнерам, колегам та клієнтам. Встигнути погодити бюджет з керівництвом, та спати спокійно, розуміючи, що до сезону корпоративів вже все готово. Набір: пляшка+ портативна колонка + повербанк + попсокет. Виготовимо від 10 шт. з вашим […]

Читати далі
Пляшка для води з логотипом танцювальної школи картинка №3

Пляшки для води з логотипом Dinarys

Брендована та необхідна сувенірка під замовлення. Пляшки для води з логотипом. Матеріал – Tritan оригінальний. Ударостійкі, безпечні, підходять для холодних, теплих та газованих напоїв. Нанесення логотипу повноколірним друком. Виготовимо з вашим брендуванням від 20 шт.

Читати далі
Пляшка для води з логотипом танцювальної школи картинка №4

Брендування пляшок для води

Річ, яка незамінна для кожного – пляшка для води. А якщо додати ваш логотип, то вийде чудова ідея корпоративного подарунка. Виготовляємо від 20 штук з вашим дизайном. Матеріал – tritan, підходить для холодних, теплих і навіть газованих напоїв. Зручне горлечко дозволяє робити різноманітні лимонади прямо в пляшці. Повноколірний друк ультрафіолетом.

Читати далі
Пляшка для води з логотипом танцювальної школи картинка №5

Сувенірна продукція з логотипом Riversoft

Найкращі подарунки для команди: пляшки для води та брелоки з логотипом. У branding.ziz.ua ви знайдете лише якісні та потрібні сувеніри, які не соромно дарувати. Якісні матеріали, швидкі терміни виготовлення, мінімальний тираж лише 10 одиниць.

Читати далі
Пляшка для води з логотипом танцювальної школи картинка №6

Корпоративні подарунки співробітникам NEWXEL

Подарунок з логотипом – це дуже цінний подарунок, адже крім приємних емоцій він буде служити додатковим рекламним матеріалом для вашого бренду. Пляшки для води з логотипом – подарунок, який буде приємно отримати всім. Виготовляємо брендовані пляшки від 20 шт. з вашим лого. Стійке нанесення ультрафіолетом, повноколірний друк.

Читати далі
Пляшка для води з логотипом танцювальної школи картинка №7

Мерч для блогера Putivlenko

Блогери стали важливою частиною сучасного світу. До їх думки прислухаються, їх рекомендаціям довіряють, товари з їх логотипом купують. Саме тому, кожен поважаючий себе блогер має мати власний мерч. А ми готові в цьому допомогти. Підібрати максимально потрібні товари, які будуть асоціюватись саме з цією людиною. Виготовили для Євгена Путівленко пляшку для води, термокружку, ланч-бокс та […]

Читати далі
Пляшка для води з логотипом танцювальної школи картинка №8

Мерч для зоопарку “12 місяців”

Незвичайна брендована продукція з вашим логотипом – це не тільки класний варіант корпоративного подарунка, а ще й додаткова рекламна кампанія. Адже, брендовані сувеніри будуть мати чудовий вигляд в повсякденному житті і приваблювати своїм незвичайним дизайном, і, звичайно ж, вашим логотипом нанесеним на них. Виготовляємо від 10 одиниць з вашим брендуванням.

Читати далі
Пляшка для води з логотипом танцювальної школи картинка №9

Спортивні пляшки для Qubit Labs під нанесення

Це стильна пляшка для води з супер матеріалу Tritan та ручкою для зручності. А ще, це чудова ідея корпоративного подарунку для клієнтів, партнерів та колег. Мінімальний тираж – 20 шт. Спосіб нанесення – повноколірний ультрафіолетовий друк. Надсилай нам свій логотип і ми підготуємо візуалізацію.

Читати далі
Пляшка для води з логотипом танцювальної школи картинка №10

Пляшки для води з власним логотипом

Брендовані сувеніри – невіддільна частина корпоративної культури. Подаруйте вашим колегам пляшки для води в корпоративному стилі. Потрібний та корисний подарунок. Буде нагадувати випивати норму води за день. Стійке нанесення ультрафіолетом. Не стирається. Виготовимо для вас пляшки з логотипом від 20 шт.

Читати далі
Пляшка для води з логотипом танцювальної школи картинка №11

Пляшка для води з логотипом танцювальної школи

Що подарувати дітям в танцювальній школі, щоб подарунок був необхідним, корисним та індивідуальним? Пляшки для води з логотипом. Кожна пляшка іменна, щоб діти не сплутали між собою. Безпечний та ударостійкий матеріал Tritan забезпечить довге та екологічне користування. Діти дуже зрадіють такому брендованому подарунку.

Читати далі