Корпоративні сувеніри під замовлення картинка №3

Корпоративні сувеніри під замовлення

Пляшки для води з логотипом. Для офісу, дому, прогулянок, спортзали. Зручна в користуванні і виготовлена з безпечного та ударостійкого матеріалу Tritan. Логотип наносимо з однієї сторони та на кришці. Метод нанесення – ультрафіолетовий друк. Мінімальний тираж – 10 штук. Класний варіант корпоративного подарунка навіть для невеликого бізнесу.

Читати далі
Корпоративні подарунки оптом картинка №5

Корпоративні подарунки оптом

Топ корпоративних подарунків з логотипом, які приємно дарувати. Наша команда з радістю звільнить вас від проблеми “Що подарувати співробітникам?”. Обирайте класні подарунки в нас. – Виготовлення під ключ. З вас ідея, з нас її повна реалізація. – Індивідуальне пакування для кожного подарунка. – Доставка “Новою Поштою” на відділення, або за вашою адресою. – Виготовляємо від […]

Читати далі
Пляшки для води з логотипом EquiLife картинка №3

Пляшки для води з логотипом EquiLife

Наші пляшки для води – чудовий спосіб просування вашого бренду, організації чи заходу. На пляшках розміщуємо ваш логотип. Повно колірний ультрафіолетовий друк. Їх можна використовувати повторно, а також мити в посудомийній машині.

Читати далі
Бутылки для воды с логотипом Internews - картинка 3

Брендовані пляшки для води

Брендована, персоналізована, зручна, безпечна…це лише декілька фактів про нашу пляшечку. Класний і потрібний варіант корпоративного подарунка для ваших колег, клієнтів та партнерів. Пляшки з матеріалу Tritan, який є безпечним і ударостійким. В пляшку можна наливати холодні, гарячі, газовані, алкогольні напої. Виготовимо з вашим логотипом від 20 штук.

Читати далі
Подарки с логотипом JatApp - картинка 6

Набори брендованих подарунків для вашого бізнесу

Сезон новорічних свят вже зовсім поруч. А з ним і сезон корпоративних подарунків. Пропонуємо якісну і класну сувенірку з логотипом для вашого бізнесу. Ланч-бокс та пляшка для води брендовані вашим логотипом. Замовлення від 20 шт. Короткі терміни виготовлення. Якісні, приємні та безпечні матеріали.

Читати далі
Подарочные наборы с логотипом Bicotranding картинка №6

Корпоративні сувеніри з логотипом

Шукаєш класні корпоративні подарунки? Тоді тобі до нас. Ми виготовляємо актуальні та дуже потрібні сувеніри з логотипом. Гіфтбокс для співробітників, партнерів, клієнтів, який складається з пляшки для води та термокружки. Термочашка збереже теплоту ваших напоїв, а пляшка для води прослідкує за випитою нормою води. Замовляй подарунки від 10 штук, і будь готовий до Новорічних свят […]

Читати далі
Печать на бутылках BrandSend картинка №5

Корпоративний подарунок на Новий Рік 2021. Пляшки брендовані.

Корпоративна культура – невіддільна частина будь-якого бізнесу, так само як і корпоративні подарунки. Навряд ваші колеги зрадіють подарованому настільному календарю, а ось пляшка для води з логотипом їх точно здивує. Виготовимо для вас якісні брендовані пляшки для води від 20 шт. Матеріал – Tritan оригінальний. Об’єм – 700 мл.

Читати далі
Подарки с логотипом для детской школы программирования Junior картинка - 1

Подарунки брендовані для школи програмування для дітей Junior

Новорічні свята ніби й не скоро, але ж краще готуватись до них завчасно. Це дає шанс гарно обдумати, що потрібного подарувати партнерам, колегам та клієнтам. Встигнути погодити бюджет з керівництвом, та спати спокійно, розуміючи, що до сезону корпоративів вже все готово. Набір: пляшка+ портативна колонка + повербанк + попсокет. Виготовимо від 10 шт. з вашим […]

Читати далі
Печать на бутылках для Dinarys картинка - 2

Пляшки для води з логотипом Dinarys

Брендована та необхідна сувенірка під замовлення. Пляшки для води з логотипом. Матеріал – Tritan оригінальний. Ударостійкі, безпечні, підходять для холодних, теплих та газованих напоїв. Нанесення логотипу повноколірним друком. Виготовимо з вашим брендуванням від 20 шт.

Читати далі
Печать на бутылках для воды Denis Demidov картинка - 4

Брендування пляшок для води

Річ, яка незамінна для кожного – пляшка для води. А якщо додати ваш логотип, то вийде чудова ідея корпоративного подарунка. Виготовляємо від 20 штук з вашим дизайном. Матеріал – tritan, підходить для холодних, теплих і навіть газованих напоїв. Зручне горлечко дозволяє робити різноманітні лимонади прямо в пляшці. Повноколірний друк ультрафіолетом.

Читати далі