Пляшки для води під замовлення картинка №2

Пляшки для води з власним логотипом

Брендовані сувеніри – невіддільна частина корпоративної культури. Подаруйте вашим колегам пляшки для води в корпоративному стилі. Потрібний та корисний подарунок. Буде нагадувати випивати норму води за день. Стійке нанесення ультрафіолетом. Не стирається. Виготовимо для вас пляшки з логотипом від 20 шт.

Читати далі
Пляшки для води під замовлення картинка №3

Пляшка для води з логотипом танцювальної школи

Що подарувати дітям в танцювальній школі, щоб подарунок був необхідним, корисним та індивідуальним? Пляшки для води з логотипом. Кожна пляшка іменна, щоб діти не сплутали між собою. Безпечний та ударостійкий матеріал Tritan забезпечить довге та екологічне користування. Діти дуже зрадіють такому брендованому подарунку.

Читати далі
Пляшки для води під замовлення картинка №4

Сувенірка з логотипом компанії Sportbank

Класна, потрібна і дуже красива сувенірна продукція з логотипом. Подарунки, які сподобаються та запам’ятаються. Термокружка брендована та пляшки для води з логотипом. Тільки якісні матеріали. Стійке нанесення, яке не стирається та не псується. Швидкі терміни виготовлення. Мінімальний тираж від 10 одиниць, що ідеально підійде навіть невеликим колективам.

Читати далі
Пляшки для води під замовлення картинка №5

Пляшки з логотипом “Osnova”

Незамінний брендований подарунок – пляшка для води з логотипом. Зручна, стильна, абсолютно безпечна. Виготовлена з матеріалу Tritan. Об’єм – 700 мл. Логотип може бути розміщено на самій пляшці+на кришці. Стійке нанесення ультрафіолетом. Не стирається.

Читати далі
Пляшки для води під замовлення картинка №7

Пляшки для води з логотипом

Подаруй колегам або партнерам корисний та потрібний подарунок – пляшку для води. Виготовлена з високоякісних матеріалів, ударостійка, безпечна. Об’єм – 700 мл. Мінімальне замовлення – 20 шт.

Читати далі
Пляшки для води під замовлення картинка №8

Пляшки для води брендовані

Стильні, зручні та ударостійкі пляшки для води з логотипом – класний подарунок для співробітників на день народження компанії, тімбілдінг або на будь-яке інше свято. Замовляй вже, щоб бути готовим завчасно. Матеріал: Tritan оригінальний. Об’єм: 700 мл. Виготовляємо від 20 шт.

Читати далі
Пляшки для води під замовлення картинка №9

Пляшки для води з вашим зображенням під замовлення

Брендовані пляшки для води з логотипом – ідеальний сувенір. Класний подарунок для партнерів та співробітників, або навіть керівництва. Виготовлені з високоякісного матеріалу Tritan. Мінімальне замовлення 20 шт.

Читати далі
Пляшки для води під замовлення картинка №10

Пляшки для води брендовані

Пляшки для води з вашим логотипом виглядають дуже круто. Чудовий варіант корпоративного подарунка, який буде нагадувати співробітникам пити достатньо води протягом дня.

Читати далі
Пляшки для води під замовлення картинка №11

Пляшки для води під замовлення

Новорічні свята вже близько! Готуйте корпоративні подарунки вже зараз. Пляшки для води з логотипом – найкращий вид сувенірної продукції. Вони знадобляться в побутових цілях, підкреслять корпоративний імідж, а також стануть відмінним подарунком для клієнтів або партнерів.

Читати далі