брендированные бутылки для воды

Пляшки для води з логотипом

Подаруй колегам або партнерам корисний та потрібний подарунок – пляшку для води. Виготовлена з високоякісних матеріалів, ударостійка, безпечна. Об’єм – 700 мл. Мінімальне замовлення – 20 шт.

Read More
бутылки с логотипом

Пляшки для води брендовані

Стильні, зручні та ударостійкі пляшки для води з логотипом – класний подарунок для співробітників на день народження компанії, тімбілдінг або на будь-яке інше свято. Замовляй вже, щоб бути готовим завчасно. Матеріал: Tritan оригінальний. Об’єм: 700 мл. Виготовляємо від 20 шт.

Read More
заказать бутылочку с логотипом

Пляшки для води брендовані

Пляшки для води з вашим логотипом виглядають дуже круто. Чудовий варіант корпоративного подарунка, який буде нагадувати співробітникам пити достатньо води протягом дня.

Read More
нанесение логотипа на бутылку

Пляшки для води під замовлення

Новорічні свята вже близько! Готуйте корпоративні подарунки вже зараз. Пляшки для води з логотипом – найкращий вид сувенірної продукції. Вони знадобляться в побутових цілях, підкреслять корпоративний імідж, а також стануть відмінним подарунком для клієнтів або партнерів.

Read More
пляшка для води з логотипом

Брендовані пляшки для води

Під час напруженої роботи важливо не забувати пити багато води. Ми гарантуємо, що з брендованої пляшки для води ваші співробітники не будуть забувати це робити!

Read More
спортивные бутылки с логотипом на заказ

Брендовані пляшки для води

Пляшечка для води з логотипом — ідеальний подарунок для колег, партнерів, або просто близьких людей. В машині, в офісі, під час занять спортом або на прогулянці, скрізь і завжди у вас під рукою буде чиста вода. Пляшечка виготовлена з безпечних матеріалів, об’єм — 450 мл. Логотип нанесено з однієї сторони.

Read More