нанесение логотипа на бутылку

Пляшки для води під замовлення

Новорічні свята вже близько! Готуйте корпоративні подарунки вже зараз. Пляшки для води з логотипом – найкращий вид сувенірної продукції. Вони знадобляться в побутових цілях, підкреслять корпоративний імідж, а також стануть відмінним подарунком для клієнтів або партнерів.

Read More
пляшка для води з логотипом

Брендовані пляшки для води

Під час напруженої роботи важливо не забувати пити багато води. Ми гарантуємо, що з брендованої пляшки для води ваші співробітники не будуть забувати це робити!

Read More
спортивные бутылки с логотипом на заказ

Брендовані пляшки для води

Пляшечка для води з логотипом — ідеальний подарунок для колег, партнерів, або просто близьких людей. В машині, в офісі, під час занять спортом або на прогулянці, скрізь і завжди у вас під рукою буде чиста вода. Пляшечка виготовлена з безпечних матеріалів, об’єм — 450 мл. Логотип нанесено з однієї сторони.

Read More
сувенирка

Сувенірна продукція з логотипом

Брендовані подарунки мають бути стильними та корисними! Подумали ми й забрендували пляшечки для води та bluetooth-колонки. Завжди приємно отримати чи подарувати річ, яка стане в нагоді, а не буде роками лежати на полиці. Даруйте корисні корпоративні подарунки! А ми вже готові реалізувати ваші найсміливіші ідеї.

Read More
бутылки с логотипом

Брендовані пляшки для води

Які ж стильні корпоративні пляшечки виготовили для Regis/ Матеріал: Tritan. Абсолютно безпечний, ударостійкий, не містить бісфенол А. Логотип з однієї сторони та на кришечці.

Read More
сувенирная продукция

Корпоративні бізнес подарунки

Так, брендованим календарем вже нікого не здивуєш! Але, здивуєш стильною та потужною портативною колонкою, пляшечкою для води та легким, компактним повербанком з вбудованими проводами для зарядки. І головне, скрізь буде нанесено ваше лого. Такий бізнес сувенір запам’ятається надовго.

Read More
брендовані пляшки для води

Брендування пляшок для води

Рух надихає! Так само як надихають корпоративні пляшечки з логотипом. Стильні, комфортні, зручні, нестандартні. Гарний та корисний подарунок колегам та партнерам.

Read More