Корпоративні подарунки на 8 березня картинка №3

Корпоративні подарунки на 8 березня

Класні корпоративні подарунки можна замовити в нас. Наприклад, портативний блендер з логотипом. Для дому, поїздок, пікніків, спортзалу. До 15 приготувань без підзарядки. Має ніж з 4-х пелюсток і дуже потужний мотор, що дозволяє дробити навіть тверді фрукти, овочі і лід. Мінімальний тираж – 10 штук. Логотип може бути розміщений над кнопкою вмикання, або на задній […]

Читати далі
Подарочный набор с логотипом Herbalife картинка - 1

Сувенірна продукція з логотипом Herbalife

Вже час готувати новорічні презенти для команди та партнерів. Із задоволенням допоможемо зібрати вам набір брендованих подарунків. Наприклад, термокружка + повербанк + портативний блендер. Додамо ще красиве пакування і чудовий варіант корпоративного подарунка готовий. Виготовимо з вашим логотипом від 10 штук.

Читати далі
Блендери з логотипом Coral Isle картинка №1

Блендери з логотипом Coral Isle

Корпоративний подарунок, який не залишить байдужим нікого. Портативний блендер з вашим брендуванням. Батареї вистачає до 15 приготувань без підзарядки. Потужний мотор, що справляється з фруктами, овочами, і навіть льодом. Підходить для офісу, дому, вуличних пікніків. Виготовляємо з вашим логотипом від 10 шт.Метод нанесення – ультрафіолетовий повноколірний друк.

Читати далі